Doniczki w naturalnych barwach

Doniczki w naturalnych barwach

Niebawem powitamy wiosnę. W ogrodach rozpoczną się intensywne prace porządkowe, a w domach i na balkonach być może pojawią nowe akcesoria na kwiaty takie jak doniczki, osłonki i flakony.

doniczka na kwiaty

Spragnieni zieleni zwłaszcza w dużych miastach, gdzie niestety nieustannie jej ubywa, chcemy jak najlepiej wykorzystać nawet niewielkie powierzchnie, by już wkrótce móc cieszyć się urokami rozkwitającej przyrody. Ci z nas, którzy nie posiadają działek lub ogrodów, na pewno zadbają o naturalne akcenty we wnętrzach mieszkalnych i na balkonach.

Aby podkreślić piękno poszczególnych roślin, warto sięgnąć po doniczki nawiązujące barwą do świata przyrody. Odcienie beżu, brązu, szarości i bieli, delikatny krem czy urocza brzoza będą doskonałym tłem dla ulubionych domowych oraz ogrodowych kwiatów, ziół i krzewów.

Niezwykle dekoracyjne doniczki firmy Galicja o nazwach kojarzących się z sycylijskim wulkanem Etna, a także z imieniem rzymskiej bogini kwiatów - Florą są idealną propozycją dla osób kochających naturę. W skład obu kolekcji wchodzą trzy różniące się kolorem doniczki ceramiczne z podstawkami. Doniczki Flora dostępne są w czterech rozmiarach, Enta zaś w trzech.

Dla swoich roślin możemy wybrać wzornictwo bardziej nowoczesne – z delikatnym rysunkiem przypominającym korę brzozy bądź z interesującymi cieniami na brązowym tle, lub też klasyczne – gładkie, o jednolitym wybarwieniu.

doniczka Etna - wzór brzoza
doniczki Etna
doniczka Flora - beż
doniczka Flora - brąz
doniczka Flora - krem
doniczki Flora
podstawka pod doniczkę Flora - brąz
podstawka pod doniczkę Flora - krem

Doniczki w ładnych naturalnych kolorach pozytywnie działających na zmysły z pewnością doskonale ozdobią każdą ogrodową i balkonową przestrzeń. Wraz z umieszczonymi w nich roślinami stworzą niezapomnianą kompozycję form i barw, która zapewni nam relaks i dostarczy wielu wrażeń estetycznych.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Galicja

Polecamy Ci również

Zobacz także