Doniczki w nowej aranżacji

Doniczki w nowej aranżacji

Wiosna to czas, gdy wielu z nas rozpoczyna intensywne prace w ogrodach i na działkach. Wszystko po to, by już wkrótce cieszyć się bujną zielenią, czy wyhodowanymi samodzielnie smakowitymi warzywami.

Sobotni bądź popołudniowy wypoczynek w otoczeniu  pachnących wielobarwnych kwiatów i drzew owocowych pomoże zregenerować siły oraz przywrócić zagubione gdzieś w miejskim zgiełku: spokój i równowagę.  

Ci z nas, którzy nie posiadają ogrodów ani działek mogą zakupić nowe rośliny doniczkowe lub zmienić nieco otoczenie już istniejących poprzez np. dobór atrakcyjnych osłonek i doniczek. A jest w czym wybierać! Współczesny rynek oferuje nam „zielone” akcesoria o różnorodnych wzorach i kształtach.

doniczki
doniczki ceramiczne
osłonka ceramiczna
osłonka na kwiaty
osłonka ceramiczna na kwiaty
osłonka na storczyki
storczyk

Doniczki ceramiczne z subtelnie zaznaczonym lawendowym bądź bambusowym motywem zaopatrzone  w gustowne, okrągłe lub prostokątne podstawki, utworzą w naszym małym domowym ogrodzie doskonałą aranżacyjną kompozycję. W kolekcjach firmy Galicja znajdziemy bogaty wybór takich „zielonych” akcesoriów, które dodadzą umieszczonym w nich roślinom niepowtarzalnego uroku.

Jakże ładnie zaprezentuje się lubiany przez wielu storczyk w odpowiedniej, komponującej się z jego barwą osłonce, pełniącej funkcję subtelnego wazonu, w sam raz na salonowy stolik. Albo kwiaty ukryte w filigranowych, uroczych filiżankach ozdobione rysunkiem fioletowych irysów czy też żółtych słoneczników, które nie tylko podkreślą piękno roślin, ale i nadadzą wnętrzu przytulnego, ciepłego charakteru. To prawdziwa uczta dla zmysłów! Wystarczy tak niewiele by podczas nadchodzącej wiosny nasz domowy ogród zakwitł świeżością!

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Galicja dla Twojego Domu

Polecamy Ci również

Zobacz także