Dozo i Melanżżż - propozycja pokoi dla nastolatków od...

Dozo i Melanżżż - propozycja pokoi dla nastolatków od...

Specjaliści firmy Paged Meble postanowili zaprosić do współpracy nastolatków i ich rodziców przy tworzeniu najnowszych kolekcji młodzieżowych. Użytkowników mebli pytano m.in. o ich potrzeby, upodobania, pasje i sposób spędzania wolnego czasu.

Wnioski pomogły projektantom stworzyć dopasowane do potrzeb młodzieży zestawy. O nowe propozycje - Dozo i Melanżżż - pytaj w swoim salonie meblowym.

"Projekty Dozo i Melanżżż powstały przy współpracy z młodymi ludźmi i ich rodzicami. Zależało nam, aby młodzi ludzie chcieli wracać do swoich pokoi czuli się jak najlepiej u siebie. Dlatego oba zestawy są bardzo elastyczne i mogą być dostosowywane do bieżących potrzeb młodzieży" - powiedziała Anna Gołębicka, Dyrektor Marketingu Paged Meble.Meble Dozo firmy Paged Kolekcja Dozo składa się z mebli modułowych, które łatwo przestawiać dzięki zastosowanym boczkom, pełniącym rolę konstrukcji nośnej. Kolekcja została zaprojektowana w odcieniach modnej szarości połączonej z żywymi, mocnymi barwami - fiołkowym różem i zielenią. Pokój zaaranżowany meblami Dozo przestaje być monotonny nie tylko dzięki kolorowym akcentom, ale także za sprawą możliwości szybkiej zmiany aranżacji. Na uwagę zasługują duże szuflady i szafy, które ułatwiają błyskawiczne "posprzątanie" w razie potrzeby. Duże regały oraz ciekawe półki umożliwiają umieszczenie w pokoju licznych pamiątek czy bibelotów. Zaokrąglone krawędzie dodają kolekcji lekkości i przyjaznego nowoczesnego charakteru.Meble Melanżżż firmy Paged Druga kolekcja młodzieżowa od Paged Meble to Melanżżż. Oryginalna kolorystyka połączona z wymiennymi, tapicerowanymi frontami sprawia, że pokój wykorzystujący meble Dozo staje się przytulny i stylowy. Co ciekawe, wygląd mebli może być dopasowany do indywidualnych preferencji użytkownika - fronty szuflad szaf i regałów, obite różnokolorową tapicerką, można dowolnie zmieniać. Dodatkowo, zastosowane w wybranych bryłach kółka pozwalają szybko i sprawnie przestawiać meble, robiąc więcej miejsca np. na wizytę znajomych.Meble Melanżżż firmy Paged

Oceń artykuł
3,83 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Paged Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także