Dozowniki na mydło w płynie - praktyczne i eleganckie

Dozowniki na mydło w płynie - praktyczne i eleganckie

Mycie rąk to taka prozaiczna i banalna czynność. Rzeczywiście tak jest - po prostu bierzemy mydło i myjemy ręce. Niestety często po myciu pozostają niezbyt estetyczne ślady na umywalce lub wannie, gdzie szybko mogą rozwijać się bakterie.

akcesoria łazienkowe - dozownik na mydło Silvia

Jest na to prosta rada - praktyczne, a zarazem eleganckie dozowniki na mydło w płynie. Ich podstawowymi zaletami są: wygoda używania i walory higieniczne. Dozowniki idealnie odmierzają określoną ilość mydła i zapobiegają jego skapywaniu, dzięki czemu łatwiej utrzymać czystość w łazience, a co za tym idzie nie pozwalają na rozwój niebezpiecznych dla naszego zdrowia drobnoustrojów. Pomoc w zachowaniu najwyższych standardów higieny, to jednak nie jedyna zaleta dozowników. 

 akcesoria łazienkowe - Colorado

Dla wielu osób najważniejsze okażą się ich walory estetyczne. Nie bez przyczyny wraz z mydelniczkami i kubkami, zalicza się je do łazienkowej biżuterii. Oprócz tego, że są niezwykle funkcjonalne potrafią wspaniale uzupełniać wystrój łazienki. Odpowiednio dobrane pomogą stworzyć spójną całość i podkreślić indywidualny styl naszej łazienki. Delikatne, zaokrąglone, pełne elegancji kształty sprawią, że umywalka czy wanna uzyskają niepowtarzalny blask. Jeśli potrzebujemy dodatkowej dawki energii w naszej łazience sprawdzą się dozowniki o wyrazistych, zdecydowanych barwach i nowoczesnych formach z linii Silvia, Colorado czy Lineo.

akcesoria do łazienki - Colorado

Natomiast jeśli łazienka jest dla nas przede wszystkim miejscem relaksu i wytchnienia, warto zastanowić się nad wyborem tych o klasycznych wzorach i stonowanych kolorach z linii Arte lub Vulcano.Ciekawym produktem są także dozowniki z gąbką, które mogą sprawdzić się nie tylko w łazience, ale także w kuchni. Szeroka gama dozowników w ofercie Galicji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto podkreślić, że ceramika, z której są wykonane jest trwała i przyjemna w dotyku.

dozownik na mydło z gąbką Silvia
dozownik na mydło w płynie Colorado
dozownik na mydło w płynie Lineo
dozownik na mydło w płynie Silvia
dozownik na mydło w płynie Vulcano
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Galicja

Polecamy Ci również

Zobacz także