Drewniana podłoga w stylu glamour

Drewniana podłoga w stylu glamour

Producenci podłóg drewnianych dostrzegają ciągłą potrzebę rozwijania swoich produktów o nowoczesne i zgodne z trendami rozwiązania. Przykładem może być dostępna w ofercie austriackiej firmy Deisl Parkettmanufaktur możliwość osadzania w parkiecie oryginalnych kryształów firmy Swarovski.

Podłoga z kryształami Swarovskiego przypadnie do gustu wszystkim, którym podobają się błyszczące akcenty w aranżacji wnętrz. Ważną informacją jest fakt, iż wysokiej jakości kryształy można łączyć ze wszystkimi gatunkami drewna znajdującymi się w ofercie producenta - możemy zatem w ten sposób ozdobić zarówno podłogę z jasnego, jak i ciemnego gatunku drewna, czyli dopasować ten akcent "glamour" do całości wystroju wnętrza.

Rozwiązanie to jest dostępne wyłącznie w ofercie firmy Deisl Parkettmanufaktur oraz jej polskiego dystrybutora - JPDparkett z Krakowa.

Średnica kryształków osadzanych w drewnianej podłodze może wynosić 14, 20 lub 30 milimetrów. Ich usytuowanie, podobnie jak liczba, jest uzależnione od preferencji i wyobraźni klienta.

Kryształy Swarovski to znany na całym świecie produkt luksusowej, austriackiej marki. Wykonywane są ze szkła ołowiowego i osadzane w bardzo różnych elementach, takich jak: biżuteria, akcesoria dekoracyjne, telefony komórkowe oraz - jak widać - także w podłogach.

Choć podłoga z kryształami Swarovskiego powstała z myślą o wnętrzach komercyjnych np. hotelach, nie ma żadnej przeszkody, aby tak niezwykłą podłogę drewnianą zamontować także w domu.

- W naszej firmie kładziemy szczególny nacisk na oczekiwania klientów i architektów - wyjaśnia Micheal Deisl, właściciel Deisl Parkettmanufaktur. - Biorąc po uwagę różne uwarunkowania, dopasowujemy do nich naszą ofertę. Staramy się być innowacyjni i dążymy do perfekcji. Owocem tych dążeń się m.in. tak designerskie rozwiązania jak parkiety z kryształami Swarovskiego.

Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Blue Ocean

Polecamy Ci również

Zobacz także