Drewniane drzwi w kolorze turkusowym

0
Drewniane drzwi w kolorze turkusowym

"Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko..." - choć słowa piosenki zespołu 2 plus 1 powstały już 40 lat temu, w dalszym ciągu budzą pozytywne emocje. A wyraziste i odważne barwy, o których mowa, ponownie wchodzą na salony i z powodzeniem są wykorzystywane w domowych aranżacjach.

Remix drzwi sosnowe Moderno turkusoweDrzwi naturalne czy w kolorze turkusowym?

W ofercie firmy Remix pojawił się nowy model Moderno z kolekcji Design. Dedykowany zarówno do małych i minimalistycznych pomieszczeń, jak również do przestronnych, wymagających wnętrz. Drewniana faktura bez sęków zachowuje pierwotnie kolor naturalnej sosny, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać jej swobodnego wykończenia np. w stonowanym kolorze oliwkowym lub optymistycznym turkusowym. Skrzydła są wykonane w 100% z drewna sosnowego. Dwa ramiaki są przedzielone w pionie taflą szyby bezpiecznej mlecznej. Dzięki niej pomieszczenie, w którym drzwi są zamontowane, otrzymuje większą dawkę światła i optycznie się powiększa. Prosta i minimalistyczna forma podkreśla naturalne walory drewna, oddając przy tym charakter nowoczesnego designu.

Czytaj także: Naturalne drzwi wewnętrzne bez sęków, czyli prostota i minimalizm

Model Moderno umożliwia stworzenie dowolnej aranżacji. Dobierając drzwi do pomieszczenia możemy standardowo uwzględnić kolorystykę ścian i podłóg. Alternatywą jest dopasowanie ich do listew podłogowych, dywanu czy też innych dodatków. A może jednak stworzyć własny niepowtarzalny kolor, dzięki któremu drzwi staną się indywidualnym wyróżnikiem w pokoju?

Czytaj także: Wykończ mieszkanie drewnem - to ponadczasowy akcent wystroju wnętrza

Dane techniczne:

  • producent: Remix
  • model: Moderno
  • kolekcja: Design
  • typ: skrzydło drzwiowe sosnowe bez sęków
  • kolor: sosna naturalna z możliwością dowolnego wykończenia
  • wymiary: szerokość: 60, 70, 80 lub 90 cm; wysokość: 203 cm; grubość: 4 cm
  • cena: 615 zł brutto
Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: pointb

Polecamy Ci również

Zobacz także