Drewno jest trendy! - nowa kolekcja w sklepach BoConcept

Drewno jest trendy! - nowa kolekcja w sklepach BoConcept

W niebyt odchodzą surowe, chropowate, postindustrialne wnętrza - nadchodzi era drewna. Lubimy drewno, dobrze czujemy się wśród drewnianych mebli, a ciepłe odcienie brązów i beżów podkreślają domową atmosferę.

System regałowy Volani, różne rozmiary i kolory.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że drewno jest materiałem odnawialnym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Drewniany fornir znakomicie koresponduje z białą płaszczyzną ściany, podobnie jak biel lakierowanych sprzętów z drewnianą boazerią.

W palecie fornirów BoConcept pojawił się nowy kolor - jasny dąb - wyrazisty i elegancki. Coraz modniejsze staje się także łączenie różnych powierzchni w jednym meblu. Interesująco prezentują się fornirowane bufety czy regały z lakierowanymi drzwiczkami, stoły o białych blatach na ciemnych, drewnianych nogach, dwukolorowe krzesła.

Volani

Projekt: MORTEN GEORGSEN

Prosty, elegancki regał Volani występuje w wielu wariantach kolorystycznych i wielkościach. Volani jest jednym z niewielu systemów, który można kształtować jak rzeźbę tworząc niepowtarzalny układ modułów wiszących i stojących. Wyjatkowo efektownie wyglądają moduły wykończone fornirem w połączeniu z powierzchniami lakierowanymi.

Fermo

Fermo służy przede wszystkim do przechowywania i uporządkowania wszystkich domowych mediów służących do rozrywki. Za przesuwanymi drzwiczkami schowamy niezbędne ale mało atrakcyjne przedmioty: kable, zasilacze, płyty itd. Prosta forma i wielkość dostosowana do nawet największego odbiornika TV są niezaprzeczalną zaletą systemu Fermo.

Lecco

Znalezienie idealnego regału nie jest sprawą prostą - chyba, że jest to system Lecco. Elastyczny, zindywidualizowany, funkcjonalny, przydatny w małym mieszkaniu, dużym domu albo biurze. System składa się z elementów o różnej wysokości i głębokości oraz frontów w wielu wielkościach i kolorach. Otwarte moduły pozwolą na ekspozycję ulubionych pamiątek, zamknięte pomieszczą mało dekoracyjne przedmioty, przeszklone uchronią zbiory przed kurzem. Nowe elementy Lecco sprawiają, że regał staje się jeszcze bardziej użyteczny.

Occa

W skład rodziny Occa wchodzi wiele różnych rodzajów mebli: systemy regałowe, bufety, stoły i stoliki itd. Praktycznie w każdym zakątku mieszkania kryje się Occa - w sypialni, salonie, jadalni, pracowni, biurze...

Na przykład system regałowy Occa - zaspakaja wszystkie potrzeby związane z przechowywaniem, a co więcej jest wyjątkowo elastyczny i funkcjonalny. Różne elementy, wymiary, drzwiczki i kolory pozwalają zaprojektować regał "skrojony" do indywidualnych potrzeb. W tym roku został uzupełniony o nowe elementy zwiększające jego funkcjonalność.

Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: BoConcept

Polecamy Ci również

Zobacz także