Drewno zamknięte w kamieniu - kamień dekoracyjny Albero

Drewno zamknięte w kamieniu - kamień dekoracyjny Albero

Dekoracja ścienna nie musi ograniczać się do farby i tapety. Jeśli chcemy w nietuzinkowy sposób wyeksponować wybrane miejsca w domu, warto zwrócić uwagę na nowy kamień dekoracyjny Albero z serii Relief od firmy Bruk-Bet.

Kamień dekoracyjny Albero z serii Relief w aranżacji mieszkaniaSekretem urody kamienia dekoracyjnego Albero jest wyjątkowa faktura i naturalna kolorystyka. Jego pojedyncze elementy przypominają układane w stos szczapy drewna. Wygląd surowych polan nadaje wyrazistości klasycznym aranżacjom, a w przypadku wnętrz designerskich doskonale komponuje się z prostotą dekoracji. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości kamień Albero może być stosowany również na zewnątrz - na elewacjach lub jako okładzina murków ogrodowych.

Latte, cappuccino czy czekolada?

Kamień dekoracyjny Albero dostępny jest w trzech, naturalnych kolorach o smakowitych odcieniach latte, cappuccino i mlecznej czekolady. Pozwalają one zachować odpowiednie proporcje pomiędzy bijącym od nich ciepłem a naturalnym chłodem kamienia. Główny Projektant firmy Bruk-Bet, Tomasz Ługowski poleca rozwiązanie polegające na zastosowaniu kamienia tylko na jednej, wybranej ścianie.

- Kamień Albero z powodzeniem może wyznaczać poszczególne strefy funkcjonalne w mieszkaniu. Jeżeli np. nasza kuchnia otwarta jest na jadalnię, okładzina z Albero podkreśli granice części, w której jemy. Podobny trick zastosować można również w pokojach dziennych, gdy potrzebujemy oddzielić strefę pracy od strefy wypoczynku - mówi Tomasz Ługowski.

Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu strony montażowej każdego z elementów, kamień dekoracyjny Albero można montować samodzielnie, bez pomocy specjalistów. Po przygotowaniu podłoża - wyczyszczeniu ściany z resztek farb i tapet, odpyleniu i wysuszeniu - w prosty sposób mocuje się go na zaprawę klejową.

Kamień dekoracyjny Albero z serii Relief

  • Producent: Bruk-Bet
  • Ilość w opakowaniu: 0,48 m2
  • Cena: 104,55-108,24 zł brutto/opakowanie

Kamień dekoracyjny Albero z serii Relief w aranżacji mieszkania

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Bruk-Bet

Polecamy Ci również

Zobacz także