Drzwi do pokoju dziecięcego – indywidualny projekt

Drzwi do pokoju dziecięcego – indywidualny projekt

Urządzanie dziecięcego pokoju to dla rodziców nie lada wyzwanie. Przystępując do wykonania tego zadania, chodzi nam przede wszystkim o stworzenie przestrzeni, w której zabawki, książki i wszelkie drobiazgi znajdą się w łatwo dostępnym i bezpiecznym miejscu.

drzwi do pokoju dziecięcego

Jakie drzwi do pokoju dziecka?

Nie można jednak zapominać, że dziecko powinno przede wszystkim chętnie spędzać tu czas. Ma to być jego własny, mały świat. Przystępując zatem do aranżacji wnętrza, trzeba zwrócić uwagę by rodzicielskie gusty pogodzić z upodobaniami latorośli, a jej fantazję z bezpieczeństwem.

Dziecko ma bardzo silną potrzebę własności i odrębności – to ona,  zwłaszcza w początkowym okresie jego życia buduje poczucie wartości i samoocenę. Możemy zadbać o zaspokojenie tej potrzeby już na etapie urządzania pokoju, pozwalając mu na wybór kolorystyki, mebli i ozdób. Drzwi stanowią bramę do królestwa naszych pociech, dlatego warto wybrać takie, które podkreślą jego indywidualny charakter. Włączając dzieci w kształtowanie najbliższego otoczenia rozwijamy przecież nie tylko ich świadomość, ale i poczucie estetyki.

Indywidualny projekt

W ofercie jednego z wiodących polskich producentów stolarki okiennej i drzwiowej, firmy Stolbud Włoszczowa S.A. znajdziemy drzwi wewnętrzne Glamour, które doskonale łączą wysoką jakość i nowoczesny wygląd. Innowacją zastosowaną przez producenta jest możliwość samodzielnego wykonania projektu drzwi za pomocą prostej, dostępnej na stronie internetowej firmy aplikacji.

drzwi do pokoju dziecka - indywidualny projekt

Piękne pastelowe barwy jednolitych powierzchni, wzbogacimy dowolnym napisem i wybranym przez siebie motywem dekoracyjnym. Niebieskie, zielone a może żółte, z imieniem dziecka lub ulubionego przez naszą pociechę bohatera i towarzyszącym napisowi subtelnym symbolem serca, kwiatu lub słońca na pewno ożywią i ocieplą dziecięcy pokój.

Drzwi Glamour to nie tylko atrakcyjne rozwiązanie do pokoju najmłodszych, ale także doskonała propozycja dla wszystkich osób, które cenią interesujące pomysły aranżacyjne i oryginalny design. W bardzo prosty sposób, za pomocą  aplikacji,  można wybrać parametry drzwi, ich typ, kolor, czcionkę i wielkość liter napisu oraz odpowiadający nam motyw wzorniczy. Dzięki temu dobierzemy drzwi z tej linii do wszystkich pomieszczeń, uzyskując tym samym harmonijną całość. Zaprojektowane przez klienta napisy oraz symbole wykonane są metodą płytkiego frezowania. Dostępne są na drzwiach przylgowych lub bezprzylgowych, w szerokościach: „60” – „110” i w pełnej gamie pastelowych barw według kolorystyki z palety RAL.

Samodzielnie zaprojektowane drzwi nie tylko dostarczą wiele radości domowym projektantom, ale także wprowadzą do wnętrza przyjazną atmosferę. A może pierwszy poważny projekt w życiu dziecka będzie inspiracją dla rozwoju jego talentów artystycznych w przyszłości?

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Stolbud Włoszczowa

Polecamy Ci również

Zobacz także