Drzwi L-PROJEKT marki POL-SKONE laureatem Dobrego Designu 2013

Drzwi L-PROJEKT marki POL-SKONE laureatem Dobrego Designu 2013

W dniu 17 grudnia w Warszawie obyła się uroczysta Gala wręczenia tytułów Dobry Design 2013. Wśród tegorocznych laureatów znalazła się firma POL-SKONE ze swoim nowoczesnymi drzwiami L-PROJEKT. Jury konkursu złożone z architektów i projektantów szczególnie doceniło odważne wzornictwo tego modelu.

Drzwi L-PROJEKT marki POL-SKONEW tegorocznej edycji konkursu Dobry Design 2013, spośród prawie 200 zgłoszonych propozycji, wybrano 44 produkty sklasyfikowane w 10 kategoriach. Wśród nich znalazła się seria laminowanych drzwi wewnętrznych

L-PROJEKT marki POL-SKONE

- Wyróżnienie drzwi L-PROJEKT w tak prestiżowym konkursie jest dla nas potwierdzeniem, że nasz asortyment jest doceniany zarówno przez klientów, jak i profesjonalistów. Cieszy nas fakt, że możemy mieć aktywny wpływ na tworzenie Dobrego Designu w Polsce - mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy firmy POL-SKONE.

Czytaj także: Meble Gacca wyróżnione statuetką Diamentów Meblarstwa oraz tytułem Dobry Design 2013

Nagrodzona kolekcja L-PROJEKT to 7 oryginalnych modeli i aż 15 wzorów wykończeń, od nowoczesnych o intrygujących deseniach, aż po inspirowane naturalnym pięknem drewna. W serii znalazły się drzwi w kolorze białym i czarnym z matowo-błyszczącą fakturą nadającą efekt trójwymiarowości, a także o wysokim połysku w 3 odcieniach, które idealnie komponują się ze szkłem czy aluminium. Wyróżnioną kolekcję charakteryzuje odważne wzornictwo i niepowtarzalny design. Drzwi L-PROJEKT znakomicie wpisują się w aranżacje współczesnych wnętrz.

Dobry Design dobrą marką

Konkurs Dobry Design 2013, organizowany przez redakcję magazynu wnętrzarskiego "Dobrze Mieszkaj", to prestiżowe wydarzenie, które promuje nowatorskie i nieprzeciętne rozwiązania w branży wnętrzarskiej. Jego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych, funkcjonalnych i atrakcyjnych produktów. Docenione przez jury produkty zostają uhonorowane tytułem Dobry Design 2013, a laureaci otrzymują możliwość oznaczania ich znakiem towarowym Dobry Design 2013. Cechą wyróżniającą konkurs jest profesjonalne jury składające się z niezależnej i opiniotwórczej grupy ekspertów. W tym roku zwycięzców wyłoniło 100 architektów i projektantów wnętrz.

Czytaj także: Diament Meblarstwa i Dobry Design - nagrody dla Grupy Paged Meble [ZDJĘCIA]

Oceń artykuł
3,00 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: POL-SKONE

Polecamy Ci również

Zobacz także