Drzwi o bezprzylgowej konstrukcji

Drzwi o bezprzylgowej konstrukcji

Oryginalna kolekcja drzwi NOBLE firmy POL-SKONE o bezprzylgowej konstrukcji to idealne rozwiązanie do stylowego gabinetu, salonu czy sypialni. Fornirowana powierzchnia, cztery kolory wybarwienia, różnorodność stosowanych przeszkleń w połączeniu z dwoma dostępnymi liniami, pozwolą podkreślić prestiżowy i elegancki charakter wnętrza.

Kolekcja drzwi NOBLE swój innowacyjny wygląd zawdzięcza bezprzylgowej konstrukcji, która podkreśla ich nowoczesną stylistykę.

Umiejętne zestawienia materiałów w nowoczesnych wnętrzach są kluczem do uzyskania ekskluzywnych kompozycji. Sposobem na wyrażenie indywidualnego charakteru i uzyskanie oczekiwanej funkcjonalności aranżowanych pomieszczeń jest umiejętny dobór detali. To one przyczyniają się do budowania niepowtarzalnej atmosfery. Drzwi z kolekcji NOBLE wykonane zostały z charakterystyczną dla firmy POL-SKONE dbałością o najmniejszy szczegół.

Czytaj także: Jakie drzwi wybrać do mieszkania, by stanowiły spójny element aranżacji?

Nowoczesny wyraz szlachetności

Kolekcja drzwi NOBLE swój innowacyjny wygląd zawdzięcza bezprzylgowej konstrukcji, która podkreśla ich nowoczesną stylistykę. Gama czterech fornirowanych wykończeń i aż 13 wzorów umożliwia dopasowanie drzwi do najbardziej wyszukanych wnętrz. Bezprzylgowy system, zastosowany w skrzydłach drzwiowych NOBLE, jest oryginalnym rozwiązaniem cechującym się unikalną estetyką. Drzwi bezprzylgowe charakteryzują się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mają one zupełnie prostą krawędź i całe chowają się w ościeżnicy, tworząc z nią jedną płaszczyznę. Specjalne ukryte zawiasy, znajdujące się między futryną a skrzydłem są prawie niewidoczne po zamknięciu drzwi, przez co idealnie komponują się z całą powierzchnią. Takie rozwiązanie doda prestiżu i profesjonalnego wyrazu aranżowanym pomieszczeniom.

Czytaj także: Drewniane drzwi w kolorze turkusowym - optymistyczny akcent we wnętrzu

Wysokiej jakości ramiak drzwi wykonany jest z wyselekcjonowanej klejonki drewnianej. Ekskluzywny charakter kolekcji NOBLE podkreśli fornir w kolorze dębu europejskiego oraz paleta wybarwień RETRO, w ramach której dostępne są: jasny i ciemny orzech oraz heban. Powierzchnię drzwi zabezpieczono ekologicznym lakierem UV, który wykazuje dużą odporność na zarysowania i działanie światła, przez co drzwi mogą być stosowane w pomieszczeniach mocno eksploatowanych, takich jak biura, restauracje czy gabinety.

W ramach kolekcji dostępne są dwie linie: NOBLE I i NOBLE II.

Kolekcja NOBLE I to 4 modele, które wyróżniają duże, ryflowane panele wzbogacone dekoracyjnymi łącznikami aluminiowym. Sprawiają one, że powierzchnia skrzydła jest stylowa i nowoczesna. Linia NOBLE II składa się z 9 propozycji: modele pełne z małymi, ułożonymi poziomo panelami z eleganckim ryflowaniem oraz z naprzemiennie przeplatanymi przeszkleniami z matowego, białego lub brązowego szkła. Szeroka gama rozwiązań sprawia, że drzwi NOBLE sprawdzą się w nowocześnie urządzonych aranżacjach, gdzie dominują proste linie i geometryczne kształty.

Czytaj także: Naturalne drzwi wewnętrzne bez sęków, czyli prostota i minimalizm

W ramach kolekcji dostępne są modele jedno i dwuskrzydłowe, oraz drzwi w systemie przesuwnym do zabudowy, naściennym oraz naściennym Premium. Bezprzylgowe drzwi NOBLE to propozycja, która znajdzie szerokie zastosowanie w każdym wnętrzu.

Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: POL-SKONE

Polecamy Ci również

Zobacz także