Drzwi podwieszane zamiast ścian

0
Drzwi podwieszane zamiast ścian

drzwi przesuwneWydzielenie sypialni w kawalerce, oddzielenie kuchni od salonu czy stworzenie pokoju dla dziecka nie wymaga już gruntownej przebudowy mieszkania.

Prostym i praktycznym sposobem na oddzielenie od siebie dwóch pomieszczeń jest zastosowanie drzwi podwieszanych. Z ich pomocą można także zasłonić wnękę, szafki lub inny fragment wnętrza.

Drzwi podwieszane to estetyczne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można wydzielić osobne pomieszczenie lub w dowolnej chwili odsłaniać lub zasłaniać wybrany fragment wnętrza. System drzwi podwieszanych daje możliwość zmiany wnętrza na stałe, by oddzielić salon od kuchni czy sypialni, wyodrębnić kąt do nauki lub pracy, stworzyć pokój dla dziecka bądź garderobę. Pozwala też na zasłonięcie drzwiami wnęk użytkowych, na przykład regałów, schowków. System podwieszany to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie zarówno do małych mieszkań, jak i wielometrażowych apartamentów czy loftów, pozwalający na szybką i łatwą modyfikację wnętrza.

Główną zaletą systemu podwieszanego jest możliwość montażu bez wykorzystania podłogi. Podwieszanie drzwi tylko do sufitu umożliwia nieograniczony dostęp do środka zabudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do wnęk jest intuicyjny i komfortowy. Przy rozsuniętych drzwiach, w sytuacji wydzielania pomieszczeń, nie tracimy wrażenia przestrzeni - przejście z jednej strefy do drugiej jest płynne i nieodczuwalne.drzwi podwieszane

Oceń artykuł
3,71 / 14 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Sklepik

Zdjęcia: Komandor

Polecamy Ci również

Zobacz także