Drzwi przesuwne ze skóry ekologicznej

0
Drzwi przesuwne ze skóry ekologicznej

Miłośników naturalnych, przyjaznych środowisku rozwiązań w aranżacjach wnętrz przybywa. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom firma Komandor przygotowała nowatorską propozycję - wypełnienie drzwi przesuwanych wykonane ze skóry ekologicznej.

System drzwi przesuwnych Komandor, , wypełnienie - płyta Unitek, eko skóra zieleń i biała

Z każdym rokiem wzrasta nasza świadomość konieczności dbania o środowisko naturalne, a proekologiczny styl życia jest coraz bardziej popularny. Trend ten przejawia się również w aranżacjach wnętrz. Kolekcja EKOSKÓR w ofercie Komandor - powstała przy współpracy z marką Unitek - udowadnia, że ekologiczne rozwiązania doskonale sprawdzają się w przestrzeniach mieszkalnych i mogą nadawać pomieszczeniom elegancki, niebanalny, a nawet ekstrawagancki charakter.

Ekoskóra jest montowana na specjalnych płytach komórkowych znanych również pod nazwą "plastry miodu", zespolonych z płytami MDF. Są one pokryte materiałem z matowej skóry ekologicznej. W ofercie Komandor dostępnych jest wiele interesujących wzorów ekoskóry. Ponieważ jest to materiał naturalny, dopuszcza się występowanie różnic w odcieniach w różnych partiach produkcyjnych.

Wypełnienie z ekologicznej skóry to propozycja przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, preferują cieplejsze wnętrza, ale jednocześnie cenią aranżacje z charakterem. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, a także w pomieszczeniach, w których dominuje prostota i klasyczny styl.

System drzwi przesuwnych Komandor, wypełnienie - płyta Unitek, eko skóra: beż

Oceń artykuł
3,11 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Komandor

Polecamy Ci również

Zobacz także