Drzwi z czytnikiem linii papilarnych

Drzwi z czytnikiem linii papilarnych

Bogaty wybór drzwi wejściowych został poszerzony o skrzydła z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych, który jest zintegrowany z systemem ryglowania. Dzięki nowoczesnej technologii drzwi zewnętrzne łączą w sobie elegancję z wyjątkową ergonomicznością.

Na rynku dostępne są drzwi z czytnikiem linii papilarnychCzytnik linii papilarnych to innowacyjny sposób zabezpieczania drzwi zewnętrznych w domach mieszkalnych. Urządzenie nie tylko ochroni przed wejściem niepowołanych osób, ale także przed dostaniem się dzieci do nieodpowiedniego pomieszczenia, np. warsztatu z narzędziami.

Drzwi z czytnikiem linii papilarnych gwarantują bezpieczeństwo i mogą zastąpić drzwi "na pilota". To kolejny innowacyjny produkt, kolejne też rozwiązanie dla osób, którym zależy na dobrej ochronie domu.

Korzystanie z czytnika linii papilarnych jest niezwykle funkcjonalne oraz wygodne. Bez potrzeby używania klucza szybko dostaniemy się do domu lub mieszkania. Wystarczy tylko przyłożyć palec, aby urządzenie zeskanowało nasze linie papilarne. Dzięki temu nie musimy pamiętać o kluczach. Czytnik doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy klucze, na przykład, zgubiliśmy lub tymczasowo wynajmowaliśmy mieszkanie.

Czytaj także: W naszych domach jest coraz więcej urządzeń uruchamianych zdalnie

Unikniemy dzięki temu kosztów związanych z wymianą zamków. Za sprawą drzwi z czytnikiem linii papilarnych możemy mieć pewność, że dostęp do naszego domu mamy tylko my i upoważnione do tego osoby.

Czytnik linii papilarnych wbudowany jest w skrzydło drzwi. Wszystkie przewody ukryte są w ościeżnicy, dzięki czemu z zewnątrz widzimy jedynie estetyczną, stalową obudowę, która komponuje się z zamkiem oraz klamką. Ledowa dioda o delikatnej niebieskiej poświacie ułatwi szybkie i sprawne otwarcie drzwi po zmroku.

Wewnątrz domu czytnik sygnalizuje stan drzwi odpowiednim światłem: zielonym dla otwartych oraz czerwonym dla zamkniętych. Z łatwością upewnimy się, nawet z głębi wnętrza, że drzwi zostały zamknięte lub z jakiegoś powodu są niedomknięte. W pamięci urządzenia można zapisać aż dwieście kodów. Czytnik zintegrowany jest z funkcją automatycznego ryglowania. W ciągu kilku sekund drzwi są bezpiecznie oraz trwale zamknięte.

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Wozińska (Dziennik Zachodni)

Polecamy Ci również

Zobacz także