Drzwi z tablicą

Drzwi z tablicą

Niczym nieograniczona, dziecięca wyobraźnia stanowi źródło inspiracji dla wielu artystów, w tym projektantów wnętrz. Za sprawą kolekcji HAPPY firmy POL-SKONE pozornie trudne do wykorzystania w zabawie drzwi wewnętrzne, mogą stać się głównym miejscem kreatywnych działań naszego dziecka.

Drzwi Happy marki POL-SKONEMagnetyczna tablica szkolna, która równocześnie spełnia funkcję drzwi wewnętrznych to doskonała propozycja dla maluchów. To magiczne rozwiązanie pozwoli na tworzenie wyjątkowych obrazów w pokoju Twojego dziecka.

Elementy wystroju w pokoju dziecięcym powinny zaskakiwać "małego odkrywcę". Aby spełnić to zadanie najlepiej używać wielofunkcyjnych mebli, które z punktu widzenia rodzica są funkcjonalne, a z punktu widzenia dziecka interesujące. Praktyczność rodziców polega na oszczędności miejsca, pieniędzy i czasu, kreatywność na wyczarowaniu z jednej rzeczy kilku, jak przy użyciu magicznego zaklęcia "stoliczku nakryj się". Drzwi HAPPY firmy POL-SKONE nie będą tylko drzwiami, ale także, dużą powierzchnią do malowania, tablicą szkolną albo informacyjną. Takie rozwiązanie poszerzy wyobraźnię oraz będzie inspiracją dla najmłodszych lokatorów.

Z myślą o młodych artystach...

Małe dzieci uwielbiają rysować w każdym możliwym miejscu, a najchętniej na ścianach. Nie ma potrzeby odbierać im tej przyjemności. Gdy w pokoju są drzwi HAPPY, można ukierunkować ich talent na umieszczoną na drzwiach tablicę. Radosna twórczość naszych maluchów znajdzie ujście z zerową szkodą dla reszty wystroju pokoju. Wśród przedszkolaków nadal popularna jest zabawa w szkołę, gdyż one jeszcze z utęsknieniem czekają na pierwszy dzwonek. Aby stworzyć namiastkę klasy w domu oraz podsycić w najmłodszych chęć do nauki, można umieścić w ich pokoju właśnie taką tablicę, przy której będą mogli stawiać pierwsze szkolne kroki. Tablica magnetyczna to także wielofunkcyjny element wyposażenia pokoju. Można do niej przyczepiać rysunki, plany lekcji czy plakaty z ulubionymi bohaterami. Umożliwia ona również komunikację między domownikami, którzy mogą zostawiać na niej informacje.

- Drzwi HAPPY to doskonała propozycja do dziecięcego pokoju. To oryginalne rozwiązanie znalazło również uznanie wśród Zespołu Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Drzwi HAPPY znalazły się w finale konkursu Dobry Wzór 2012, jako jeden z najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku - mówi Marek Fedoruk Specjalista ds. Marketingu w firmie POL-SKONE.

Do wyboru, do koloru

Happy to pomysłowa, wesoła kolekcja dwóch wzorów drzwi wewnętrznych firmy POL-SKONE, z głównym przeznaczeniem do pokoju dziecięcego.

W skład kolekcji wchodzą drzwi z magnetyczną tablicą albo z przeszkleniem wykonanym z bezpiecznego szkła o grubości 6 mm. Drzwi HAPPY wykonane zostały w systemie przylgowym. Ramiak z klejonki sosnowej obłożony został płytami HDF, jego kolor można dowolnie wybrać z palety RAL lub NCS (oprócz kolorów metalicznych). Wypełnienie skrzydła stanowi płycina, która z jednej strony pełni funkcję magnetycznej tablicy szkolnej w kolorze czarnym, zaś druga strona jest w kolorze drzwi. Istnieje również model bez tablicy, w którym obie strony płyciny będą pomalowane w kolorze drzwi. W wersji standardowej drzwi wyposażone są w zawiasy oraz zamek jednopunktowy, którego rozstaw wynosi 72 mm do wyboru: na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej.

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o. Cena: drzwi HAPPY, cena skrzydła: 904 zł + 23% VAT

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl

Oceń artykuł
3,89 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: POL-SKONE

Polecamy Ci również

Zobacz także