Dwa produkty Franke - bateria Tetris oraz okap ścienny

0
Dwa produkty Franke - bateria Tetris oraz okap ścienny

Stu architektów i projektantów wnętrz, którzy znaleźli się w składzie jury konkursu zorganizowanego przez magazyn "Dobrze Mieszkaj", wybrało najciekawsze produkty wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu znalazły się dwa produkty Franke: bateria kuchenna Tetris oraz okap ścienny Maris.

Bateria Franke Tetris i okap Franke Maris

Dobry Design 2013 to już trzecia nagroda dla okapu Maris. Franke Maris to oszczędna forma, która podkreśla lekki i neutralny charakter kuchennego okapu. Model Maris w udany sposób łączy funkcjonalność z ciekawym wzornictwem, w przystępnej cenie.

Bateria Tetris, nagrodzona w kategorii Przestrzeń Kuchni i Jadalni zwraca uwagę niezwykle oryginalnym wzornictwem, które zaskakuje i bawi, nie tracąc jednak na funkcjonalności. Franke Tetris to model przeznaczony dla osób, które zwracają uwagę na formy przedmiotów użytkowych. Nic więc dziwnego, że bateria zyskała sobie uznanie architektów wnętrz.

Spośród nagrodzonych produktów, internauci będą mogli wyłonić, w drodze głosowania, Nagrodę Konsumenta. Zwycięzcę głosowania poznamy w grudniu podczas gali wręczenia nagród Dobry Design 2013.

Więcej informacji o nagrodzonych produktach na stronie www.franke.pl

Oceń artykuł
3,60 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także