Dywaniki do łazienki

Dywaniki do łazienki

Dywanik łazienkowy to jeden z najpotrzebniejszych dodatków, które trzeba kupić, by w pełni wyposażyć nasz pokój kąpielowy. Przede wszystkim dzięki niemu nie stąpamy bosymi stopami po zimnej podłodze. Poza tym, odpowiednio dobrany kształt i kolor dywanika zapewnią naszej łazience wyjątkowy urok precyzyjnie urządzonego wnętrza. Obejrzyjcie dywaniki Oceanica, dostępne w sklepie decorit.pl!

Wszystko o dywanikach Oceanica

  • Ciepły, gęsty i wysoki włos (wysokość włosa 15 mm).
  • Ładne wzory i żywe kolory (wzory przygotowane przez projektantkę decorit.pl, które projektowane były specjalnie pod rynek i gusta Polaków, przez co są bardzo uniwersalne i zarazem niepowtarzalne).
  • Pod spodem specjalny, przezroczysty podkład antypoślizgowy (podkład wykonany z lateksu, który jest trwalszy od najczęściej występującego podkładu gumowego, podczas użytkowania nie kruszy się oraz nie przykleja do podłogi).
  • Towar wysokiej jakości, produkowany w Polsce.
  • Możesz prać je w pralce, po praniu będą wyglądały jak nowe (możliwość wielokrotnego prania dzięki zastosowanemu podkładowi).
  • Wykonane ze szlachetnego włókna akrylowego, doskonale sprawdzającego się w łazience (akryl jest najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do produkcji dywaników łazienkowych w Europie, należy zwrócić uwagę, że dywaniki są wykonane w 100% z akrylu, podczas gdy od kilku lat nasz rynek został zasypany mieszanką poliestru z akrylem (90%poliester/10%akryl), który jest dużo mniej przyjemny dla bosej stopy).

* Wymiary:
- dywanik: 50x80 cm,
- pod WC: 50x40 cm,
- deska: 50x47 (pełne rozciągnięcie)

Dywaniki są sprzedawane w kompletach 3- i 2-częściowych lub jako sam dywanik.

Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Źródło: Decorit

Polecamy Ci również

Zobacz także