Edifier S2000 - klasyka i nowoczesność w jednym zestawie audio

Edifier S2000 - klasyka i nowoczesność w jednym zestawie audio

S2000 to zestaw głośników 2.0. typu studio z zewnętrznym odbiornikiem i bezprzewodowym pilotem. Dzięki firmie Sinus - oficjalnemu przedstawicielowi i importerowi produktów marki Edifier - S2000 dostępny jest już w Polsce.

Urok klasyki

Zestaw S2000 został zaprojektowany przez Phila Jonesa - byłego muzyka zespołu Acoustic Energy - który ceni połączenie klasycznej formy i funkcjonalności z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Dopracowany design oraz lśniące wykończenie drewnianej obudowy w stylu PIANO GLOSS nadaje zestawowi ekskluzywny i wyrafinowany wygląd, co w połączeniu z najwyższej jakości dźwiękiem czyni z S2000 idealne rozwiązanie audio dla każdego miłośnika muzyki o bardziej wyszukanym guście.

Edifier S2000 Nowoczesne technologie

Ten wysokiej jakości system audio jest wyjątkowy - zarówno pod względem wyglądu, jak i jakości dźwięku. Czyste i głębokie brzmienie zapewnia mu 5,5-calowy subwoofer oraz dedykowany wzmacniacz z transformatorem toroidalnym o dużej mocy. Zarówno głośnik tonów wysokich, jak i niskich jest magnetycznie ekranowany.

Zewnętrzny odbiornik z panelem dotykowym ma odrębne przyciski regulujące poziom głośności oraz poziom tonów wysokich i niskich. W skład zestawu wchodzi także bezprzewodowy pilot na podczerwień, który umożliwia pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami S2000.

Edifier S2000 obsługuje zarówno sygnał analogowy jak i cyfrowy. Sygnał analogowy obsługują dwa rodzaje wejść: "CD" dla odtwarzaczy CD oraz "AUX" dla kart dźwiękowych komputera, radia, przenośnych odtwarzaczy MP3 itp. System obsługuje także wejścia światłowodowe i koncentryczne z odtwarzacza DVD.

Edifier S2000

Dane techniczne:

* Moc wyjściowa: 2 x 75 W RMS (THD+N=10%, f0 = 1kHz) * Odległość poziomu szumów: >=90 dBA * Zakres częstotliwości: 20Hz~20KHz * Zniekształcenie:

Oficjalnym przedstawicielem i importerem produktów marki Edifier(R) jest firma Sinus Sp. z o.o.

Oceń artykuł
3,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Edifier

Polecamy Ci również

Zobacz także