Efekt pięknego matu także dla emalii

0
Efekt pięknego matu także dla emalii

Jeszcze bardziej kolorowo i... matowo! Takie połączenie to najnowsza propozycja marki Dekoral dla osób poszukujących dobrych emalii do malowania drewna lub metalu. Znana i ceniona linia farb Emakol Strong dostępna jest w nowym, ulepszonym wydaniu.

Dekoral Emakol StrongEmakol Strong to linia nowoczesnych emalii alkidowych, przeznaczonych do dekoracji powierzchni drewnianych oraz metalowych. Doskonale sprawdzają się także przy ich renowacji. Oferta emalii poszerzyła się o dodatkowa kolekcję matową - do 24 połyskujących odcieni dołączyło 5 gotowych odcieni w matowej stylizacji: klasyczny Biały, wytworny Czarny, Brąz Ciemny oraz dwa jaśniejsze: Popielaty i Zielony Soczysty. Poza nowymi barwami emalie Emakol Strong wyróżniają się różnorodnością zastosowań: przeznaczone są do malowania przedmiotów z drewna i materiałów drewnopochodnych, a również stalowych oraz metalowych elementów wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Z powodzeniem stosuje się je także do tynków wewnętrznych. Produkty Emakol Strong MAT idealnie nadają się do odnowienia balustrad schodów, drzwi czy ścian mieszkania.

Marka Dekoral znana jest z dbałości o ekologię. Zgodnie z najwyższymi standardami dostosowanymi do wymogów Unii Europejskiej (dyrektywna VOC 2010), farby Emakol Strong MAT są przyjazne dla środowiska naturalnego i samego konsumenta, czego symbolem jest prezentowany na opakowaniach farb charakterystyczny zielony listek. Dodatkowym atutem emalii Emakol Strong MAT jest 5-letnia ochrona podłoży pionowych.

Nowa emalia marki Dekoral zaskakuje także łatwą i wygodną aplikacją - przy mniejszych powierzchniach możemy się posłużyć wałkiem lub pędzlem a przy większych powierzchniach również metodą natryskową. Po wyschnięciu Emakol Strong MAT tworzy powłokę odporną na wgniecenia i uderzenia.

Podsumowanie najważniejszych cech i parametrów użytkowych farby Emakol Strong MAT:

* liczba warstw: 1-3 * czas schnięcia powłoki: 17 h * nanoszenie drugiej warstwy: po 17 h * aplikacja: pędzel, wałek lub natrysk * wydajność przy jednej warstwie: do 18 m2/L w zależności od chłonności i chropowatości podłoża * rozcieńczalnik - do wyrobów ftalowych ogólnego zastosowania * cena: ok. 20,91 zł/L

Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także