Eklektyzm w dobrym stylu, czyli witryny i komody z kolekcji...

Eklektyzm w dobrym stylu, czyli witryny i komody z kolekcji...

Urządzając mieszkanie nierzadko poszukujemy jednego mebla, wybranego specjalnie w odmiennym od panującego w naszym domu stylu. Sztuka łączenia różnych stylistycznie elementów nie należy do łatwych, ale jeśli zrobimy to z rozwagą uzyskamy oryginalne, eklektyczne wnętrze i satysfakcję z trudu włożonego w niebanalną aranżację.

Meblami godnymi polecenia wszystkim miłośnikom nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych będą witryna i komoda z kolekcji Szmaragd. Te okazałe meble najlepiej prezentują się w komplecie - przeszklona góra nadaje lekkości ciężkiej komodzie.

Zobacz także: Piękna komoda to ozdoba wnętrza! [GALERIA]

Meble wykonano współcześnie, jednakże finezyjnie prowadzona linia wzornicza, podwójnie gięte fronty i specjalnie frezowane pilastry przywodzą na myśl klasyczny styl mebli włoskich, które niegdyś zdobiły rezydencje bogatej Europy. Producent - firma Mebin użył do ich produkcji najlepszych materiałów: litego drewna i okleiny naturalnej. Elegancka, trzydrzwiowa witryna doskonale wyeksponuje zastawę po prababci, koniakowskie koronki i cenne rodzinne pamiątki.

Zobacz także: Nowoczesne komody dziecięce - obowiązkowy element wyposażenia pokoju dziecka [ZDJĘCIA]

Komoda będzie najlepszym miejscem na rodowe srebra i lniane obrusy. Urok mebli podkreśla oryginalne wybarwienie - biały ze złotą patyną. Ponadto witryna posiada nastrojowe oświetlenie, a jej tył jest aksamitowany w dostępnej kolorystyce: czerwieni, czerni, brązu lub złota.

Witryna średnia 3DS, wymiary 164/55/114 (długość/ głębokość/wysokość) Komoda Średnia 2D4SZ, wymiary 163/55/90(długość/ głębokość/ wysokość)

Oceń artykuł
4,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: AFIR

Polecamy Ci również

Zobacz także