Ekologia w mieszkaniu - sortowanie odpadów

0
Ekologia w mieszkaniu - sortowanie odpadów

Sortowanie odpadków produkowanych przez gospodarstwa domowe nie jest już tylko modą, ale powoli staje się koniecznością i godnym naśladowania nawykiem coraz bardziej popularnym w naszym społeczeństwie.

Sortownik Franke Trolley Vario 60Rosnąca świadomość ekologiczna Polaków sprawia, że coraz więcej z nas sortuje odpadki w domu. Segregacja śmieci pozwala przynajmniej częściowo odzyskać surowce wykorzystane głównie do produkcji jednorazowych opakowań. Takie pozytywne nawyki pozwalają ograniczyć obszary zajęte przez wysypiska, zużycie surowców oraz emisję szkodliwych gazów powstających podczas spalania odpadków. Dzięki recyklingowi pusta butelka po wodzie, kubeczek po jogurcie czy aluminiowe puszki po napojach mają szansę na drugie życie.

Segregacja odpadków, aby była skuteczna i chętnie praktykowana w naszych domach, nie może dodawać nam obowiązków ani zajmować zbyt wiele miejsca. Dlatego też firma Franke, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, proponuje praktyczne systemy do sortowania odpadków, które mieszczą się w standardowej zabudowie kuchennej.

Franke Trolley Vario 60 to model sortownika przeznaczony do szafek z wysuwanym frontem o szerokości 60 cm. Zestaw służy do sortowania trzech rodzajów odpadków produkowanych w gospodarstwach domowych i składa się z jednego pojemnika o pojemności 18 litrów i 2 o pojemności 8l. Komplet może zostać uzupełniony o pokrywę do pojemników w kolorze zielonym lub szarym oraz praktyczne klipsy w czterech kolorach pozwalające szybko rozpoznać przeznaczenie danego pojemnika.

Franke Trolley Vario to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy w trosce o środowisko podejmują się regularnego sortowania śmieci.

W ofercie Franke znajdują się także inne systemy sortowania odpadków dostosowane do montażu w szafkach od 30 do 90 cm oraz w zabudowie narożnej.

Cena zestawu Trolley Vario 60: 603,91 zł brutto

Oceń artykuł
3,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także