Ekologiczne prezenty na Boże Narodzenie od FERRO

Ekologiczne prezenty na Boże Narodzenie od FERRO

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, przypominają o nich dekoracje sklepów, dochodzące z głośników kolędy czy lubiane przez większość z nas świąteczne melodie. Gdzieniegdzie w ważnych dla miast i miasteczkach miejscach wyrastają bogato udekorowane choinki oznajmiające mieszkańcom, że Boże Narodzenie tuż tuż.

Novatorre 1 - Dozownik na mydło, Cassino VerdeLine - Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine PlusZabiegani, musimy w codziennym pośpiechu znaleźć czas na świąteczne przygotowania, i co najważniejsze na zakup bożonarodzeniowych prezentów. A rynek podsuwa nam rozmaite propozycje dla niej i dla niego, dla starszych i młodszych. Drobiazgi, ozdoby, ale też upominki praktyczne, które długo pozostaną z obdarowanymi osobami i które oprócz walorów estetycznych znajdą np. zastosowanie w kuchni czy łazience. Do takich użytecznych prezentów, niosących równocześnie jakże istotne we współczesnych czasach przesłanie eko, należy specjalna, atrakcyjna wzorniczo armatura.

Baterie wchodzące w skład linii VerdeLine to urządzenia, które nie tylko oszczędzają wodę, ale i domowy budżet. Zaopatrzone zostały w komponenty ograniczające zużycie wody aż o 50%! Zapewne w dzisiejszych czasach taki prezent przypadłby do gustu niejednej osobie. A jest w czym wybierać. W linii znajdziemy baterie o kształtach nowoczesnych, geometrycznych np. kolekcja Cassino VerdeLine, w której na szczególną uwagę zasługują: bateria umywalkowa stojąca i umywalkowa nablatowa Cassino VerdeLine Plus, posiadające niezwykle wydajną głowicę ceramiczną i perlator, przez które przepływa jedynie 4,5l wody na minutę (tradycyjna bateria - ok. 12 l/min). Dodatkowo, perlator w tych urządzeniach jest ruchomy, czyli pozwala na dowolną regulację kierunku strumienia wody.

Miłośnikom rozwiązań klasycznych spodoba się zapewne kolekcja baterii Genova VerdeLine o wyraźnie zaokrąglonych, ergonomicznych kształtach.

W linii VerdeLine znajdziemy między innymi baterie zlewozmywakowe, umywalkowe, wannowe i natryskowe oraz oszczędnościowe natryski, do których dołączył ostatnio natrysk przesuwny z rączką wielofunkcyjną Doppio. Natrysk, przez który przepływa 6,2 l wody w ciągu minuty gwarantuje 50% oszczędność jej zużycia. To doskonały wynik chociaż producent zadbał o jeszcze lepsze parametry urządzenia - rączka natrysku posiada funkcję ECO, która po włączeniu ogranicza wypływ wody aż do 1,5 l/min!Genova VerdeLine - Bateria zlewozmywakowa stojąca Genova VerdeLine Te eleganckie, pokryte lśniącą,chromowaną powłoką urządzenia będą na pewno doskonałym prezentem pod choinkę. A jeśli zechcemy dołączyć do naszego ekologicznego upominku dekoracyjne i praktyczne dodatki warto przyjrzeć się ładnym, ale i użytecznym akcesoriom łazienkowych z kolekcji Novatorre.

Do geometrycznych baterii Cassino VerdeLine, o ostrych kątach uchwytów i wylewek, skośnie nachylonych ku ceramice łazienkowej kontrastujących z okrągłym kształtem podstawy o przekroju walca będą pasowały doskonale akcesoria Novatorre 2 lub Novatorre 9. Natomiast baterie z kolekcji Genova VerdeLine, o plastycznych, giętych liniach, wyprofilowanych łukach i krzywiznach czy natrysk Doppio o dyskretnie zaokrąglonej linii świetnie zaprezentują się w otoczeniu akcesoriów Novatorre 1 i Novatorre 3.

Piękne dozowniki na mydło, szklane bądź metalowe mydelniczki, atrakcyjne wieszaki czy wreszcie szklanki z matowego szkła, umieszczone w dekoracyjnych i praktycznych uchwytach będą świetnymi dodatkami do bożonarodzeniowych prezentów.

Eko świąteczny podarunek, szczególnie w dzisiejszych czasach,kiedy coraz częściej mówi się o konieczności ochrony środowiska naturalnego i kiedy bycie eko jest nie tylko wyrazem mody,ale i niewątpliwą potrzebą współczesności,okaże się na pewno doskonałym pomysłem na bożonarodzeniowy upominek. I co najważniejsze, pomysłem godnym naśladowania i to nie tylko podczas świąt.

Oceń artykuł
4,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także