Ekologiczne produkty do sprzątania

0
Ekologiczne produkty do sprzątania

Na rynku pojawiły się AJAX All in 1, AJAX Do Łazienki – płyny do czyszczenia w spray oraz AJAX Triple Action. Płyn do mycia szyb dostępny jest teraz w formie skoncentrowanych zapasów. To połączenie ekonomii i ekologii zamknięte w praktycznym opakowaniu.

Produkty dostępne są teraz w ekologicznych, ale też ekonomicznych i praktycznych opakowaniach Eco Refill.
Koncentrat AJAX Eco Refill to poręczna, łatwa do przechowywania saszetka o pojemności 250 ml. Po rozcieńczeniu ma formułę i pojemność identyczną jak regularny wariant, co zapewnia gwarancję jakości i skuteczności AJAX.
Cena zapasu jest atrakcyjniejsza niż produktu standardowego. W przypadku AJAX Spray All in 1 i AJAX Do Łazienki koszt zakupu jest do 40% niższy w porównaniu do regularnego wariantu, natomiast w przypadku płynu do szyb Triple Action oszczędność wynosi do 25%.

płyn do czyszczenia łazienkipłyn do mycia szybpłyn do mycia kuchni

Na czym polega Eko-rewolucja?

AJAX, jako lider wśród marek środków czystości, postanowił przeprowadzić prawdziwą „Eko-rewolucję” w swojej kategorii.
Trend eko obecny jest bowiem niemal w każdej sferze naszego życia. Kupujemy ekologiczną żywność, ekologiczną odzież, budujemy ekologiczne domy. Nadszedł więc czas, by także nasze codzienne sprzątanie było bardziej ekologiczne.
Koncentrat AJAX Eco Refill to rozwiązanie, które nie tylko  pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale jednocześnie chroni środowisko. Opakowanie wykonane zostało z biodegradowalnego tworzywa, zawierającego o 84% mniej plastiku niż klasyczne opakowanie Ajax Spray.
AJAX – to takie proste !
Koncentrat Eco Refill umożliwia ponowne uzupełnienie butelki po danym płynie do czyszczenia AJAX. Wystarczy rozcieńczyć go w proporcjach 250 ml produktu na 500 ml wody. Otrzymujemy wówczas pojemność 750 mln, czyli dokładnie tyle, ile liczy standardowe opakowanie AJAX. Przed użyciem wystarczy jedynie wstrząsnąć butelką.
Cena AJAX Eco Refill waha się od 5,99 zł do 11,99 zł w zależności od rodzaju koncentratu. Nowe produkty dostępne są w sklepach na terenie całego kraju.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Colgate-Palmolive

Polecamy Ci również

Zobacz także