Ekologiczny materac HYPNOSIS na zdrowy i przyjemny sen

0
Ekologiczny materac HYPNOSIS na zdrowy i przyjemny sen

Ekologiczne surowce oraz technologie znakomicie sprawdzają się w wielu dziedzinach życia. Warto zaprosić je również do sypialni, aby nasz sen był prawdziwą regeneracją i przyjemnością.

Mterac HYPNOSIS z oferty firmy JANPOLWkład materaca HYPNOSIS z oferty firmy JANPOL tworzy siedmiostrefowa, innowacyjna pianka typu "Pantera", z dodatkiem naturalnych olejów słonecznikowych. Wytwarzana z przyjaznych dla środowiska materiałów, wyróżnia się doskonałą sprężystością i elastycznością. Jak wykazały badania jest ona znacznie bardziej odporna na deformację czy utratę twardości w porównaniu do klasycznych pianek typu HR Kaltschaum oraz poliuretanowych.

Zobacz także: Naturalne surowce dla snu - dobry materac zapewni zdrowy sen

Materac HYPNOSIS idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając optymalne podparcie dla kręgosłupa. Może spełniać ważną rolę w profilaktyce bólów pleców oraz wad postawy. Będzie niezastąpiony zarówno w pokoju seniora, jak i nastolatka. Pianka PANTERA, tworząca jego wkład, objęta jest przez producenta aż siedmioletnim okresem gwarancji na odkształcanie. Dzięki temu zyskujemy pewność, że kupujemy produkt o sprawdzonej, wysokiej jakości.

Zobacz także: Sen bez stresu, czyli jak zapewnić sobie spokojny, relaksujący sen

Oceń artykuł
3,86 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Intro Media

Polecamy Ci również

Zobacz także