Eleganckie i stylowe wnętrze z dekoracjami ściennymi Maraviglia

Eleganckie i stylowe wnętrze z dekoracjami ściennymi Maraviglia

La Preziose to linia najbardziej ekskluzywnych dekoracji ściennych włoskiej marki Candis. Jej najmłodszym przedstawicielem jest ATF Maraviglia, która zachwyca delikatnymi płatkami metalicznymi, mieniącymi się w odcieniach złota, srebra i miedzi.

Projektując wnętrza eleganckiego domu lub apartamentu trzeba zadbać o najdrobniejsze szczegóły. To niezwykle misterne przedsięwzięcie, w którym nie ma miejsca na najmniejszą pomyłkę. Jeden źle dobrany element może zniweczyć nawet bardzo udaną aranżację. Wytworne, stylowe wnętrze wymaga zastosowania ekskluzywnych materiałów wykończeniowych, które nie tylko będą trwałe, ale przede wszystkim zagwarantują niespotykany i oryginalny efekt dekoracyjny. Ta krótka charakterystyka idealnie pasuje do nowej dekoracji ściennej Maraviglia marki Candis, po którą z przekonaniem sięgają renomowani architekci i dekoratorzy wnętrz w całej Europie.

Dekoracja ścienna niczym klejnot

System dekoracyjny Maraviglia

Maraviglia to najnowszy efekt w ramach sławnego systemu dekoracji ściennych Antiche Terre Fiorentine. Nowa dekoracja włoskiej marki Candis należy do linii produktów o nazwie "La Preziose", która skupia najbardziej wytworne efekty dekoracyjne, zaprojektowane z myślą o ekskluzywnych domach i apartamentach. System dekoracyjny Maraviglia opiera się na wodorozcieńczalnej, akrylowej farbie-bazie ATF Hoblio Metallic, która dodatkowo wzbogacona została o proszkowy pigment perłowy Perla Maraviglia. Barwnik Perla Maraviglia ma formę drobniutkich, metalicznych płatków o rozmiarach pomiędzy 60 a 700 mikrometrów. To właśnie one tworzą w dekorowanym pomieszczeniu intrygującą, błyszczącą poświatę, subtelnie mieniącą się w zależności od promieni światła padających na ścianę. Drobinki pigmentu prezentują się niczym subtelne płatki metalu finezyjnie zatopione w kolorowej płaszczyźnie ściany. W zależności od preferencji domowników dekoracja Maraviglia może tworzyć poświatę w odcieniu złota (Oro), srebra (Mix) lub miedzi (Rame). O kolorystyce ścian decydują tonery ATF Classic, które możemy wybierać z szerokiej gamy odcieni.

Niespotykany efekt wizualny to nie jedyna zaleta dekoracji firmy Candis. Maraviglia jest produktem przygotowanym według ekologicznej receptury, który jest bezpieczny dla domowników zarówno na etapie aplikacji, jak i późniejszego użytkowania pomieszczenia. Dekoracja jest odporna na zmywanie wodą (po min. 30 dniach od aplikacji), a jej kolor jest trwały i nie blaknie pod wpływem działania promieni słonecznych. System ATF Maraviglia został tak przygotowywany, aby jego wykonanie było łatwe i nie wymagała specjalistycznych umiejętności. Choć sama dekoracja na ścianie wygląda bardzo efektownie, jej uzyskanie nie jest czasochłonne, a praktyczna instrukcja producenta poprowadzi nas "krok po kroku" do wymarzonego celu.

W skład systemu wchodzą: podkład FONDO ATF Classic, farba - baza ATF Hoblio Metallic, pigment proszkowy Perla Maraviglia oraz TONERY ATF Classic.

Oceń artykuł
4,25 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Candis

Polecamy Ci również

Zobacz także