Elektroniczny wzornik kolorów tynków

Elektroniczny wzornik kolorów tynków

Termo Organika udostępniła architektom i projektantom wzornik kolorów tynków współpracujący z AutoCad-em, który ułatwia wykonywanie projektów termomodernizacyjnych.

Termo Organika, kompletny markowy system PlatinumDedykowany dla architektów plik instalacyjny z aktualnymi kolorami tynków dostępny jest na firmowej stronie producenta.

- Po zainstalowaniu pliku zgodnie z łatwą instrukcją, na liście rozwijalnej AutoCad-a w oknie wyboru kolorystyki, pojawi się zakładka "Paleta kolorów" - mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki. - Taka "nakładka" ułatwia właściwy wybór kolorów przy tworzeniu koncepcji kolorystyki w projektach termomodernizacyjnych.

Na firmowej stronie firmowej Termo Organiki znajduję się również przyjazny i intuicyjny program, który pomaga wykonać roboczy kosztorys ocieplenia budynku. Program wyliczy jakiej grubości styropian o określonej lambdzie zastosować do docieplenia wraz ze wszystkimi potrzebnymi składnikami firmowego systemu ociepleń.

System ociepleń Platinum Termo Organiki

System Platinum to zestaw materiałów do ocieplania dobranych tak, by ich właściwości pozwalały na stworzenie najlepszej z dostępnych na rynku izolacji budynku. W skład systemu wchodzą kleje, tynki, zaprawy, grunty, siatki oraz farby a przede wszystkim słynne styropiany Termo Organiki.

Podobnie, jak styropiany posiadające Rekomendacje Techniczne i Jakości wydane przez ITB, tak i wszystkie produkty systemu ociepleń Platinum znajdują się pod stałą kontrolą jakości na każdym etapie ich wytwarzania.

Oceń artykuł
3,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Termo Organika

Polecamy Ci również

Zobacz także