Elfa opanuje chaos dziecięcego świata, czyli jak utrzymać...

1
Elfa opanuje chaos dziecięcego świata, czyli jak utrzymać...

Porzekadło mówi, że brudne dziecko to szczęśliwe dziecko. Utrzymanie porządku przy poznającym świat maluchu to duże wyzwanie. Projektanci Elfa znaleźli na to sposób. Rozwiązanie elfa to gwarancja porządku na każdym etapie rozwoju Twojego dziecka.

Elfa - system do przechowywania w pokoju dzieckaPokój dziecięcy to pomieszczenie spełniające wiele funkcji - sypialni, miejsca zabaw i pokoju do nauki. Urządzenie takiego pokoju to nie lada wyzwanie. Maluchy muszą mieć zapewnioną przestrzeń do rozwijania wyobraźni podczas beztroskiej zabawy. Rodzice jednak doskonale wiedzą, że najczęściej wiąże się to z lądującymi na ziemi klockami, misiami czy kredkami. Ale wcale nie musi tak być! Systemy do przechowywania elfa ułatwią utrzymanie porządku w pokoju, a dzięki prostej obsłudze, pomogą nauczyć maluchy zbierania rzeczy po każdej zabawie. Czytaj także: Róż w aranżacji - hit czy kit? Wszystko na temat różu w urządzaniu wnętrze!

Praktyczne kosze można umieścić na dowolnej wysokości, dostosowując do wzrostu dziecka. Dzięki temu Twoja pociecha będzie mogła sama wyjmować i chować zabawki, a wyścigi, kto szybciej sprzątnie klocki do swojego pojemnika, na pewno uatrakcyjnią naukę sprzątania. Wszystkie elementy systemów elfa mają ponadto specjalne zabezpieczenia, chroniące dzieci przed urazami.

Elfa - system do przechowywania w pokoju dzieckaSystemy elfa to łatwe do montażu i demontażu systemy do przechowywania, które rosną razem z dziećmi. Ustawienie elementów można dowolnie modyfikować dostosowując do potrzeb rozwijającej się pociechy. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło przez wiele lat wygodnie z nich korzystać. Z czasem system można uzupełnić np. półkami, tworząc funkcjonalną nadstawkę nad biurko lub umieścić kosze pod biurkiem tworząc miejsce na książki.

Czytaj także: Pokój dziewczynki - różowy czy zielony? [GALERIA]

Rozwiązanie elfa to szwedzkie systemy do przechowywania. Zestawy koszy, półek i wieszaków pomieszczą niemalże wszystko, co może znaleźć się w dziecięcym pokoju. System opiera się na mocowanych do ściany stelażach, do których montowane są poszczególne elementy. Systemy elfa to praktyczny i kreatywny pomysł na aranżację pokoju malucha, pierwszaka i dorastającego nastolatka.

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Elfa

Polecamy Ci również

Zobacz także