ESAM 5600 Perfecta - wyśmienita kawa za każdym razem

0
ESAM 5600 Perfecta - wyśmienita kawa za każdym razem

Marka De'Longhi po raz kolejny udowadnia, że jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnych ekspresów do kawy. Innowacje są siłą napędową tej marki, więc debiutujący właśnie na rynku ekspres automatyczny ESAM 5600 zaskakuje nowymi rozwiązaniami technicznymi.

ESAM 5600 Perfecta marki De'LonghiPo pierwsze, ESAM 5600 to najbardziej samodzielny automat kawowy, raz zaprogramowany pamięta ustawienia proporcji kawy, wody i mleka by przygotowywać zawsze taką samą kawę, zgodnie z Twoim osobistym życzeniem. Ponadto, opatentowany przez De'Longhi automatyczny system spieniania mleka IFD pozwala na przygotowanie każdej mlecznej kawy po dotknięciu zaledwie jednego przycisku. Elektroniczna kontrola temperatury parzenia, czujnik poziomu wody w zbiorniku czy samodzielny tryb wyłączenia urządzenia potwierdzają tezę, że elektronika i kawa mają ze sobą dużo wspólnego.

Po drugie, ESAM 5600 to najbardziej intuicyjny w obsłudze ekspres do kawy. Duży, czytelny wyświetlacz komunikuje się z użytkownikiem za pomocą uniwersalnych piktogramów. Nie sposób się więc pomylić - zawsze otrzymujemy taką kawę, na jaką akurat mieliśmy ochotę. Osobne przyciski wyboru każdego typu kawy espresso oraz kaw mlecznych: Cappuccino, Latte Macchiato, CaffeLatte czy samego, spienionego mleka dopełniają komfortu obsługi.

Po trzecie, ESAM 5600 nie tylko automatycznie parzy i przygotowuje kawę, ale także czyści się i odkamienia, gdy jest taka potrzeba. System samooczyszczania karafki na mleko, jest niezwykle ważną funkcją, gwarantującą użytkownikowi, że jego kawa jest serwowana z dodatkiem wyłącznie świeżego i smacznego mleka.

Elegancka obudowa ma neutralną stylistykę i doskonale pasuje do każdego kuchennego wnętrza. Styliści De'Longhi po raz kolejny zaprojektowali wszechstronnie funkcjonalny ekspres do kawy, uniwersalny w wymiarze użytecznym i estetycznym.

Więcej informacji o ekspresach i kawie De'Longhi można znaleźć na www.delonghi.pl

Oceń artykuł
3,60 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: De'Longhi

Polecamy Ci również

Zobacz także