EURO 2012 w naszym domu! Piłkarska kolekcja od home&you...

EURO 2012 w naszym domu! Piłkarska kolekcja od home&you...

Mistrzostwa Euro 2012 wystartują już za chwilę. Z tej okazji home&you prezentuje kolekcję piłkarską, przygotowaną specjalnie dla fanów footballu.

Piłkarska kolekcja w sklepach home&you - akcesoria FOOTBALLChoć nie wszystkim dane będzie cieszyć się atmosferą meczu na żywo, to każdy może przenieść jej część do domu. Wystarczy po prostu urządzić wnętrze w piłkarskim stylu. Home&you przygotowało bowiem dla kibiców specjalną kolekcję, inspirowaną klimatem Euro 2012 oraz piłkarskimi emocjami.

Czytaj także: EURO 2012 - czas na zmiany w naszym salonie. Nowa kanapa do wygodnego kibicowania!

Pełen wrażeń dzień kibica powinniśmy rozpocząć od solidnego śniadania - te najlepiej podać na zastawie stworzonej specjalnie dla maniaków footballu. Kubki, talerzyki oraz inne artykuły z serii FOOTBALL lub PITCH wprowadzą nas w nastrój sportowego wydarzenia. Doskonale też sprawdzą się podczas wspólnego oglądania meczu (w końcu to akurat nie może się obyć bez odrobiny słonych przekąsek i innych smakołyków). Oczywiście, jeśli chcemy przygotować coś więcej, sięgnijmy po tekstylia kuchenne z linii SOCKER - dzięki nim sportowe emocje będą nam towarzyszyć także podczas gotowania. Natomiast popołudniu możemy spotkać się z przyjaciółmi przy grillu i w piłkarskiej atmosferze (podkreślonej zestawem do grilla FOOTBALL) jeszcze raz wspólnie przeanalizować mecz. Po takim dniu fani footballu chętnie odpoczną w łóżku w stylu piłkarskim. W home&you czekają na nas dwa wzory pościeli z serii FOOTBALL. Nie zapominajmy też o właściwym dopełnieniu czyli poduszkach w kształcie piłek.

Czytaj także: Home&you w nowej odsłonie na wiosnę! [GALERIA] Oryginalne dodatki i akcesoria to jednak nie wszystko, co home&you przygotowało dla kibiców. Do 14 czerwca trwa również specjalny konkurs piłkarski - nie tylko dla zagorzałych fanów tego sportu. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wysłać zgłoszenie w specjalnie stworzonej aplikacji na profilu home&you na Facebook'u z oryginalną definicją podanego przez organizatora pojęcia związanego z piłką. Co tydzień na zwycięzców każdego etapu czekają wspaniałe footballowe nagrody!

www.home-you.com

Oceń artykuł
4,30 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także