Fototapety na walentynki 2013 od Fototapeta4u - HIT do...

Fototapety na walentynki 2013 od Fototapeta4u - HIT do...

"All you need is love". Tak śpiewali Beatlesi i tak do dziś śpiewają miliony ludzi na całym świecie podczas dnia zakochanych, który już tuż, tuż. Aby nie zepsuć sobie tego święta, dowiedz się w jakie dekoracje walentynkowe warto zainwestować w tym roku.

Walentynkowa fototapetaPoczątek lutego i co roku niemal to samo. Na wystawy sklepowe wychodzą czerwone pluszowe serduszka, przy szklanych sufitach galerii handlowych majestatycznie dyndają pierzaste amorki, które do złudzenia przypominają te z poprzedniego roku. Jeśli więc planujesz, by twój dom podczas nadchodzących walentynek zamienił się w prawdziwe miejsce miłości, postaw na dekoracje, które nie wylądują w koszu już następnego dnia po święcie zakochanych.

Czytaj także: Z zamiłowania do gotowania. Walentynkowe pomysły z DUKA [GALERIA]

Oczywiście powszechnie wiadomo, że wszystko, co czerwone, w walentynki ma rację bytu. Ale chyba każdy wymagający entuzjasta niestandardowych dekoracji ma pojęcie o tym, że sztuczne płatki kwiatów lub kubki z serduszkami są już passé. Jak zatem zaskoczyć wybranka swojego serca podczas domowej kolacji?

Przyklej fototapetę!

W takcie przygotowywania domowych walentynkowych dekoracji chyba najlepiej przyjąć założenie, że to, czego nie znajdzie się w stacjonarnym sklepie, na pewno będzie w Internecie. Jeżeli więc chcesz w kreatywny sposób wyznać partnerowi swoją miłość, odwiedź stronę Fototapeta4u.pl, na której znajdziesz wiele wzorów fototapet, które można umieścić w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Z pewnością miłosne przesłanie w formie refleksyjnego motywu lub napisu, przyklejone na ścianie lub lodówce, będzie stanowiło w walentynkowy wieczór akcent miły dla oka (i serca). Czytaj także: Niebanalna propozycja na Święto Zakochanych, czyli wieczór we dwoje w sypialni

Jak wybrać walentynkową fototapetę?

Na początku na pewno warto się zastanowić, czy miejsce, w którym chcemy nakleić fototapetę będzie narażone na kontakt z wodą lub parą wodną (np. kuchnia). Od tego będzie zależał wybór materiału, na którym wydrukowana będzie fototapeta. Później wystarczy już określić wymiary fototapety i podążać za wskazówkami zamieszczonymi na stronie Fototapeta4u.pl. Niech miłość będzie z wami!

Oceń artykuł
4,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Fototapeta4u.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także