Fototapety rodem z kosmosu

Fototapety rodem z kosmosu

Nie da się ukryć, że motywy kosmosu i gwieździstych galaktyk to wciąż popularny trend. Utrzymany głównie w kolorystyce intensywnego fioletu i różu wkracza do mieszkań, jako niecodzienny element wystroju wnętrz.

Za sprawą młodego brytyjskiego projektanta Christophera Kane'a, fashionistki z całego świata oszalały na punkcie odzieży z kosmicznymi motywami, zachowanych w granatowych, fioletowych, różowych czy pomarańczowych tonacjach. Galaktyczny trend szybko podchwyciły firmy sieciowe, które w kolekcjach ubrań zaczęły proponować swoim klientom modne tematy, nawiązujące bezpośrednio do pozaziemskich, spektakularnych mlecznych dróg.

Mimo upływu czasu nic nie wróży jednak druzgocącego upadku kosmicznym tendencjom, bo temat ten szybko przenika do innych branż, wpisując się idealnie w kanon produktów must have choćby w kategorii urządzania wnętrz. Kolekcja fototapet z motywami galaktyki od marki Fototapeta4u.pl to przerzucenie przepięknych obrazów gwiazd z ubrań na ścianę. Te spektakularne, gwiezdne wzory adresowane są do osób utożsamiających się z potęgą kosmosu. Dlaczego więc nie sprawić sobie prawdziwej drogi mlecznej w salonie, by niebo było bliżej nas?

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Fototapeta4u.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także