Franke synonimem designu i technologii na mediolańskich...

Franke synonimem designu i technologii na mediolańskich...

Franke, wiodący producent systemów kuchennych, znany z jakości i wzornictwa, na tegorocznych targach Eurocucina 2012, odbywających się w dniach 17-22 kwietnia w Mediolanie, pokaże projekty oparte na założeniach: doskonałość, design, innowacja oraz luksusowa technologia.

Zlewozmywak Franke Pebble zostanie zaprezentowany podczas targów EurocucinaTegoroczne stoisko firmy Franke zajmie ponad 600 metrów kwadratowych ekspozycji w strefie o nazwie Technologia dla Kuchni, zarezerwowanej dla największych producentów sprzętu AGD i okapów kuchennych. Oprócz targowego stoiska, Franke weźmie także udział w wyjątkowym wydarzeniu poświęconemu wzornictwu o nazwie Fuori Salone. Cztery różne koncepcje zaproponowane przez czterech projektantów pochodzących z Indii, Chin, Francji oraz Włoch, zostaną pokazane w samym centrum Mediolanu.

Czytaj także: Nowe baterie ECO-LINE: jakość Franke w przystępnej cenie

Targowe propozycje Franke to produkty przede wszystkim funkcjonalne, ale również zaprojektowane, aby inspirować, stanowiąc wyjątkową propozycję wzorniczą, wpisującą się we współczesny styl życia. Lifestylowa odsłona urządzeń do zabudowy, ukazująca najbardziej inspirujące elementy, niespotykane połączenia i praktyczne akcesoria do kuchni przyszłości będzie potwierdzeniem tego jak piękny design połączony z know how przekłada się na funkcjonalne produkty.

Eurocucina to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wyposażenia wnętrz. Spośród setek tysięcy odwiedzających targi, duża część gości pochodzi z spoza Włoch, co stanowi doskonałą okazję, aby pokazać ofertę międzynarodowej publiczności.

Oceń artykuł
4,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także