Free Mineral i Space Mineral - stylowe umywalki łazienkowe...

Free Mineral i Space Mineral - stylowe umywalki łazienkowe...

Obecnie łazienka to pomieszczenie, które ma pełnić nie tylko funkcję użytkową. Dlatego spędzamy w niej coraz więcej czasu, a jej urządzanie podlega różnego rodzaju trendom. Jak wiadomo, jednym z najbardziej eksponowanych punktów łazienki jest umywalka. Kiedyś służyła tylko do mycia, dziś stanowi jeden z kluczowych elementów wystroju.

W dzisiejszych czasach klienci poszukują czegoś więcej niż tylko umywalki, która będzie pełnić funkcje użytkowe. Interesujący wzorniczo produkt jest integralną częścią wystroju łazienki. W nurt ten idealnie wpisują się najnowsze propozycje firmy Sanplast SA - umywalki. Reprezentujące dwie serie - Space Mineral oraz Free Mineral - produkty wykonane są z łatwego w utrzymaniu czystości, odlewu mineralnego. Dzięki swojej gładkiej powierzchni nie ulega on odbarwianiu i uniemożliwia rozwój bakterii.

Zobacz także: Umywalka w nowoczesnej łazience [GALERIA]

Najnowsza propozycja marki Sanplast to rozwiązanie, które spodoba się szczególnie osobom, które cenią sobie połączenie najnowszych trendów z praktycznymi rozwiązaniami. Nowe, nablatowe, prostokątne umywalki Space Mineral i Free Mineral idealnie wpasują się we wnętrza każdej, nowoczesnej łazienki. Ich wygląd, łączący klasykę z nowoczesnością, współgra z całością wyposażenia pokoju kąpielowego.

Ośmiocentymetrowa głębokość zapewnia komfortowe korzystanie. Biały kolor o odcieniu eurowhite oraz klasyczna linia stanowią gwarancję idealnego dopasowania do ceramiki sanitarnej.

Nowe umywalki marki Sanplast urzekają prostotą, elegancją i funkcjonalnością. Dzięki nim stworzymy niebanalne i praktyczne wnętrze łazienki i to w atrakcyjnej cenie.

Zobacz także: Lato zaczyna się nowościami. Nowe i ulepszone produkt Sanplast

Produkty występują w czterech wariantach wymiarowych: Free Mineral - 50x40x8cm- 491 zł brutto - 55x45x8cm- 520 zł brutto Space Mineral 60x47x8cm i 80x47x8cm - 60x47x8cm- cena 638 zł brutto - 80x47x8cm- cena 675 zł brutto

Oceń artykuł
3,86 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Sanplast

Polecamy Ci również

Zobacz także