Fronty meblowe w odcieniach szarości

0
Fronty meblowe w odcieniach szarości

Mali wenge to kolejna odsłona kolorystyczna zdobywającego ogromną popularność frontu Olivia firmy Kam.

fronty meblowe w kolorze mali wengeFront ze zintegrowanym uchwytem Olivia firmy Kam miał swoją premierę podczas wiosennych targów Meble Polska w Poznaniu. Tam też - uszlachetniony dekorem dąb sonoma - został zaprezentowany w zestawie mebli Kamplus. Ogromne zainteresowanie powracającym do łask trendem naturalnego drewna spowodowało, że już podczas targów producent z Milejewa podpisał zamówienia od kooperantów szukających tego typu frontów kuchennych niedostępnych dotąd na polskim rynku.

- Zintegrowany uchwyt, modne dekory drewna, ciekawa forma ramiakowa i bardzo atrakcyjna cena to cztery atuty, które zdecydowały o sukcesie Olivii - mówi Alicja Gajewska, spec. ds. sprzedaży i marketingu firmy KAM.

Początkowo front dostępny był w pięciu dekorach: dąb sonoma, dąb trufla, grusza polarna, orzech i orzech lyon.

ciemne fronty meblowe- Najbardziej popularny w naszej ofercie okazał się jasny dekor dąb sonoma w połączeniu z czarnym uchwytem - mówi Alicja Gajewska. - Zastosowaliśmy go m.in. w naszym nowym zestawie mebli Singiel Plus. Wciąż jednak na rynku poszukiwane są ciemne dekory, dlatego na prośbę klientów wprowadziliśmy dodatkowo front Olivia w dekorze mali wenge.

- Mali wenge to dekor ciemny wpadający w bardzo modne szarości - dodaje Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka. - We froncie Olivia dostępny jest z uchwytem inox oraz czarnym. Jego matową powierzchnię można ciekawie kontrastować np. z wysokim połyskiem blatu. Surowy charakter powierzchni frontu imitującego naturalny rysunek drewna będzie też doskonale pasował z blatami o strukturze kamienia czy betonu.

Oceń artykuł
3,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: KAM

Polecamy Ci również

Zobacz także