Frytownica De'Longhi F 28311: radość dla małych i dużych...

0
Frytownica De'Longhi F 28311: radość dla małych i dużych...

Nie ma dzieci, które nie jedzą frytek, wykorzystajmy więc zbliżający się Dzień Dziecka i sprawmy radość swoim pociechom i sobie samym. Radość najmłodszych domowników jest dla rodziców bezcenna. Frytki pasują do mięs, ryb, świeżych lub gotowanych warzyw.

Frytownica De'Longhi F 28311Wspaniałe, domowe letnie obiady nabiorą dzięki domowej frytownicy nowego charakteru i z pewnością będą wielką frajdą nie tylko dla dzieci.

Nowa jakość domowego przygotowywania frytek i potraw smażonych wkracza do domów dzięki frytownicy De'Longhi F 28311. Jedyna na rynku frytownica, którą można w prosty sposób całkowicie rozmontować i myć większość części w zmywarce. Jednym ruchem oddzielamy element elektryczny z grzałką, od misy, kosza, pokrywy i obudowy, które mogą być myte w zmywarce.

Obrotowy kosz frytownicy pozwala na smażenie potraw w mniejszej ilości tłuszczu, dzięki czemu frytki będą teraz smaczniejsze i zdrowsze. Frytownica De'Longhi posiada regulowany termostat, pozwalający na ustawienie odpowiedniej temperatury do smażenia warzyw, ryb czy ulubionych przez dzieci frytek. Dzięki temu każdy może dostosować stopień wysmażenia potraw do własnych upodobań.

Filtr antyzapachowy, gwarantuje skuteczne zatrzymanie zapachu,co sprawia, że smażenie frytek czy innych potraw nie będzie już nigdy uciążliwe. Filtr można w prosty sposób wyjąć i umyć.Frytownica De'Longhi F 28311 Prostym, ale bardzo przydatnym rozwiązaniem jest okno podglądu postępu smażenia, bez konieczności otwierania pokrywy. Użytkownicy docenią z pewnością także kształt i materiał obudowy urządzenia De'Longhi, które wygląda estetycznie, a ścianki zewnętrzne nie nagrzewają się w czasie procesu smażenia. Rozmiary frytownicy sprawiają, że nie będzie ona zajmowało wiele miejsca w kuchni.

Frytownice De'Longhi są przyjazne w obsłudze, pozwalają cieszyć się smakiem przygotowanych potraw, tak prostych i przyjemnych teraz do uzyskania.

Specyfikacja techniczna: - pojemność oleju: 1,2 litra - obrotowy kosz osadzony pod kątem 15? o pojemności 1 kg - składany uchwyt kosza - system "EASY CLEAN" - zimne ścianki - regulowany termostat 150 do 190°C - teflonowe wnętrze zabezpieczone przed przywieraniem - 2 wymienne filtry - okienko podglądowe - pojemnik na skropliny - moc wejściowa 1800 W

Cena detaliczna: 553,50 zł brutto

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: PR Estoria.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także