Funkcjonalne bibeloty w naszej nowoczesnej kuchni

Nawet najdrobniejsza rzecz w naszym domu może być nie tylko funkcjonalna, ale także i ładna. Może stanowić ozdobę naszego mieszkania.

Otwieracz do butelek z pojemnikiem na kapsle- Najprostsze narzędzia kuchenne nie muszą być chowane po kątach, w czeluściach szuflad - mówi Katarzyna Napierska, dekorator wnętrz. - Teraz można je po prostu dobrać kolorystycznie i charakterem do naszej kuchni. Spokojnie możemy poszukać w sklepach gospodarstwa domowego albo także w galeriach handlowych.

Wcześniej trzeba się zdecydować na kolor i z jakiego materiału mają być dodatki kuchenne, potem możemy ruszać na poszukiwania. Czytaj także: Modne wzory i orzeźwiające kolory desek kuchennych na lato [ZDJĘCIA]

Dla nowoczesnych, lubiących zdecydowane kolory Katarzyna Napierska poleca funkcjonalne akcesoria kuchenne Fiskars z linii Functional Form, które będą niezastąpioną pomocą podczas przyrządzania pełnych witamin przysmaków.

- Nawet zostawione na blacie, kiedy przyjdą goście, stanowią element ozdobny, wzbudzają zainteresowanie i świadczą o tym, że pani domu dba o najdrobniejsze szczegóły.

Czytaj także: Pomysłowe i praktyczne akcesoria kuchenne od Swift [GALERIA]

Kolejnym zakupem dla wybrednych może być krajalnica ze stali nierdzewnej z miseczką - to propozycja dla wielbicieli przetworów z jabłek.

- To są drobiazgi, które bardzo ułatwiają nam pracę w kuchni, szczególnie teraz, kiedy wraca moda na robienie domowych przetworów i w ogóle gotowanie - dodaje Katarzyna Napierska. - Obieraki, pędzelki, krajalnice, sitka, otwieracze do butelek i wiele innych rzeczy to bibeloty we współczesnych wnętrzach,

Oceń artykuł
4,25 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Elżbieta Podolska (Dziennik Bałtycki)

Polecamy Ci również

Zobacz także