Garderoba w przedpokoju

Garderoba w przedpokoju

Jak Cię widzą, tak Cię piszą - ta znana maksyma nie traci na swej aktualności. Kiedy ktoś nas odwiedza, pierwsze swoje kroki kieruje właśnie do przedpokoju.

Garderoba CEZARYOsoby, które mają możliwość ustawienia sobie ścianek działowych w mieszkaniu czy domku, zwykle starają się jak najbardziej zminimalizować tę przestrzeń na rzecz innych pomieszczeń. Jeśli mamy mało miejsca właśnie w tym obszarze, warto zainwestować w mebel, który jest niezbędny w każdym domostwie, a mianowicie - w garderobę przedpokojową.

Już od progu każdego gościa powinna powitać estetyczna garderoba przedpokojowa. Dzięki jej posiadaniu unikniemy często niezręcznej sytuacji, co zrobić z odzieżą czy butami osób nas odwiedzających. Taka garderoba to również wyraz gościnności pana czy pani domu. Często nosi miano mebla zapraszającego: zdejmij obuwie i płaszcz, wejdź do środka.

Posiadanie mebli w przedpokoju to również świetne rozwiązanie dla osób lubiących wszelkiego rodzaju bibeloty. Już od progu możemy pokazać jaki styl panuje w naszym domostwie poprzez położenie np. ciekawej figurki na szafce na buty, która równocześnie może pełnić funkcję stoliczka. Dobrze jest, gdy garderoba przedpokojowa składa się z kilku elementów elementów np. lustra, wyżej wspomnianej szafki oraz wieszaka na okrycia wierzchnie.

Ten estetyczny zestaw świetnie nadaje się w do ekonomicznych powierzchniowo pomieszczeń. Możliwość wyboru koloru pomiędzy jasną i ciemną okleiną sprawia, że idealnie dopasujemy ją do stylu naszego wnętrza oraz kolorystyki drzwi wejściowych. Dodatkowo do 2 kwietnia sklep oferuje specjalną promocję bez Vat na meble producenta.

Garderoba przedpokojowa to komfort dla Twojej rodziny i Gości.

Garderoba Cezary

 • Cena: 262,60 zł
 • W skład garderoby wchodzi:
  - lustro z półką
  - wieszak
  - szafka na buty
 • Wymiary:
  - szerokość: 90 cm
  - wysokość: 170-190 cm
  - głębokość: 38 cm
Oceń artykuł
4,00 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: AchA PR

Polecamy Ci również

Zobacz także