Geometria i szkło w nowoczesnej łazience

Geometria i szkło w nowoczesnej łazience

Funkcjonalne, o lekkiej dynamicznej formie w sam raz do współczesnej łazienki. Proste, geometryczne kształty baterii Cassino świetnie komponują się z umieszczonymi tu lustrami i dającymi dużo rozproszonego światła szklanymi lampami.

Cassino VerdeLine - Bateria bidetowa stojąca Cassino VerdeLine

Kiedy wchodzimy do takiego pomieszczenia, uderza nas jasność i blask, płynący z wielu stron. To także efekt, składających się na wyposażenie wnętrza drewnianych szafek ze szklanymi półkami i ustawionych na nich dekoracyjnych gadżetów: kryształów górskich, flakoników z trawą morską czy zapachowymi kadzidełkami oraz niewielkich figurek z przeźroczystego szkła. Ściany, podłoga, sufit i łazienkowe meble utrzymano w odcieniach beżu, brązu i bieli z wyraźnym niebieskim akcentem przywołującym morskie fale i błękit śródziemnomorskiego nieba.

Novatorre 1 - Dozownik na mydło. Cassino VerdeLine - Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine Plus

"Szklana" łazienka to ciekawa propozycja dla miłośników jasnych kolorów we wnętrzu. Tu wszystko jest "na widoku" i wszystko błyszczy. W pięknej chromowanej powłoce baterii Cassino odbija się światło i otaczające je sprzęty. Oszczędne, ekologiczne najlepsze dla użytkowników współczesnych wnętrz. Zaopatrzone w komponenty należące do systemu VerdeLine ograniczają zużycie wody do 50 procent. To najwyższa jakość wykonania i oryginalne wzornictwo. Bateria wannowa, natryskowa i bidetowa stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych ekologią. Natomiast bateria umywalkowa Casino VerdeLine Plus wyposażona w jeszcze wydajniejszą głowicę ceramiczną i perlator dba o wodę i nasze kieszenie w jeszcze wyższym stopniu. Przepływa przez nią jedynie 4,5l wody na minutę, podczas gdy z baterii sygnowanej logiem VerdeLine - 7,8l na minutę, a z tradycyjnej aż 12l.

Novatorre 1 - Dozownik na mydło, Cassino VerdeLine - Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine Plus

Do tak zaaranżowanej łazienki możemy dobrać atrakcyjne akcesoria z kolekcji Novatorre: dozownik na mydło, wieszaki, szklanki czy uchwyt na papier toaletowy. Wykonane z mosiądzu, pokrytego chromem z elementami z matowego szkła utworzą idealną harmonię ze znajdującymi się tu sprzętami i panującą kolorystyką. Łazienka pełna światła i blasku będzie najlepszym miejscem dla wszystkich spragnionych relaksu w estetycznym, przyjaznym zmysłom otoczeniu.

Oceń artykuł
3,30 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Polecamy Ci również

Zobacz także