Gorąca paleta Rhythm na pierwsze ciepłe dni - trend...

Gorąca paleta Rhythm na pierwsze ciepłe dni - trend...

Ciepłe i intensywne barwy oraz odważne połączenia to cechy charakterystyczne propozycji RHYTHM od PARA Paints.

PARA Rhythm - Trendy kolorystyczne 2012 od PARA PAINTSPaleta Rhythm zaskakuje swoją różnorodnością. Powstała z inspiracji nowoczesnymi metropoliami, gdzie przenikają się wpływy różnorodnych nacji i kultur. Multikulturalizm wielkich miast, programy podróżnicze oraz możliwości dalekich podróży sprawiają, że możemy czerpać inspiracje z odległych kultur. Połączenia kolorystyczne od lat stosowane w Indiach, czy Afryce już dziś mogą stać się częścią naszego domu.

Czytaj także: Trendy MAGNAT 2012 - multikulturalizm wkracza do naszych mieszkań [ZDJĘCIA]

Dominującym kolorem palety PARA Rhythm jest pomarańczowy: "Słodki i soczysty" oraz "Zabawny". To kolor, który nastraja optymizmem i pobudza do działania. Pomarańczowe wnętrze jest radosne i tętniące rytmem tropikalnych wysp. Oryginalności i orientalnego charakteru palecie dodają odważne połączenia tej barwy z: "Szafranowym Żółtym", "Fioletowym Szafirkiem" oraz "Listkami Lilii". Wspólne połączenie tych barw oddziałuje na wyobraźnie przenosząc nas w świat odległych kultur. Autorem trendu jest ceniony kanadyjski projektant wnętrz, Marc Atiyolil.

Farby PARA dostępne są w salonach wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach farb PARA. www.para.pl

Czytaj także: Modne kolory 2012: pomarańcz w odcieniu Tangerine Tango [GALERIA]

PARA RHYTHM: "Słodki i soczysty Pomarańcz" - "Sweet&Juicy", P5072-85; "Zabawny Pomarańcz" - "Playful", P5070-53; "Mamma's boy", P5205-62D, "Szafranowy Żółty"- "Saffron", P5055-73"; "Fioletowy Szafirek" - "Grape Hyacinth", P5099-63; "Listki Lilii" - "Lily pads", P5043-73D.

Oceń artykuł
3,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Juicy Marketing

Polecamy Ci również

Zobacz także