Gotowe dziecięce zestawy meblowe od Pinio - przejrzyste...

Gotowe dziecięce zestawy meblowe od Pinio - przejrzyste...

Wielu rodziców z powodów oszczędnościowych, decyduje się na meble z marketów meblowych. Jeżeli szukasz dla swojego dziecka czegoś innego i nie wiesz od czego zacząć lub jak zestawić ze sobą meble, na rynku istnieją rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb - gotowe zestawy meblowe.

Meble Lara marki PinioJeżeli wybierzesz dla swojego malucha lub starszego dziecka opcję kupna mebli w zestawie i nie chcesz mieć niepotrzebnych kłopotów, przede wszystkim powinieneś zacząć się od dokładnego wymierzenia pokoju.

Polski producent mebli dziecięcych i młodzieżowych Pinio, uhonorowany za swoje wyroby Diamentem Meblarstwa po raz trzeci, posiada w swojej ofercie szeroką gamę kolekcji, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Operując na gotowych zestawach, mamy z głowy wymyślanie koncepcji spójnej stylistycznie. Warto pamiętać, że zbyt duża ilość kolorów, dekoracji i rodzajów mebli, wprowadza do dziecięcego świata dezorientację i wrażenie chaosu, a młodzi domownicy potrzebują uporządkowania swojego małego świata, żeby poczuć się bezpiecznie. Czytaj także: ToTo - nowa, czarodziejska kolekcja Pinio! [GALERIA]

Rodzice, którzy stawiają na prostotę, przejrzyste koncepcje i gotowe, ciekawe stylistycznie rozwiązania, powinni przyjrzeć się bliżej kolekcjom Lara, Mini, ToTo, Nostalgia, Marsylia, Barcelona lub kolorowemu Filo i postawić na przemyślany wybór, który wyjdzie naprzeciw potrzebom dziecka i będzie współgrał z wystrojem całego domu.

W zależności od ilości wolnego miejsca gotowe zestawy można zawsze powiększyć o kolejne szafki, większy regał i szafę czy biurko, dokupując je oddzielnie i dostosowując konfigurację zestawu do aktualnych potrzeb. Ponadto jeżeli zechcesz dodać nowe elementy, możesz dokupić dodatkową wiszącą szafkę, lub skrzynię na zabawki. Dopasowane stylistycznie do reszty stanowią świetny zestaw a przy okazji - oszczędzają miejsce. Czytaj także: Pinio - meble przyjazne dzieciom. Komfort i bezpieczeństwo w pokoju dziecka

Oferowane przez Pinio gotowe kolekcje składają się z elementów o różnych wymiarach, co pozwala kompletować zestawy dopasowane do wielkości pokoju. Meble charakteryzuje wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność. Jest w czym wybierać, bo w skład proponowanych mebli wchodzą różnej wielkości szafy, regały, biurka, komody, przewijaki i łóżka.

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także