Gramofony Audio-Fonica

0
Gramofony Audio-Fonica

wnętrze w stylu retroGramofony marki Audio-Fonica łączą w sobie elegancję stylu retro z nowoczesnością, a przy tym zapewniają niespotykaną dotąd jakość dźwięku. Lśniąca czerń i złocone elementy nadadzą elegancji każdemu wnętrzu, dzięki czemu postrzegane będą nie tylko jako cieszący oko rekwizyt, ale przede wszystkim jako stały element luksusowego wystroju naszego pomieszczenia.

Gramofony analogowe to symbol ubiegłego wieku i klasyka sama w sobie. Zdobiły stoły niemal wszystkich polskich domów, ciesząc ucho i oko najbardziej wymagających melomanów. Grupa Kapitałowa Complex stworzyła unikalne gramofony Audio-Fonica, które zaskakują brzmieniem i formą. Projektanci z powodzeniem połączyli w nich nowoczesny, elegancki design z popularnym ostatnio stylem retro. Najwyższa jakość, precyzyjne wykonanie i dbałość o szczegóły gwarantują nienaganny wygląd adapterów. Perfekcyjny dobór kolorów i materiałów sprawia, że gramofony Audio-Fonica w niczym nie przypominają nieestetycznych, plastikowych adapterów z lat 80 i 90. Z pewnością docenią je wielbiciele połączenia bezpretensjonalnej elegancji i funkcjonalności.

gramofonsalon w stylu retro

 W ofercie znajdują się dwa flagowe produkty o sygnaturach F-800 i F-600. Oba modele sprzedawane są w eleganckiej, lśniącej czerni. Gramofony można z powodzeniem postawić na stoliku czy półce w pokoju gościnnym lub salonie. Wówczas pomieszczenia jeszcze bardziej zyskają na reprezentacyjności, a sam sprzęt doskonale wkomponuje się w luksusowy wystrój.

Podstawa pierwszego z modeli (F-800) wykonana została z granitu, natomiast zewnętrzna część podtrzymująca talerz, oparta została na kulce wykonanej z dwutlenku cyrkonu, którego wytrzymałość porównywalna jest z diamentem. Złocone gniazda minimalizując rezystancję i pojemność połączeń, zapewniają doskonałą jakość sygnału z wkładki. Drugi model (F-600) producenci nazywają nowoczesnym gramofonem typu retro. Ramię sprzętu stanowi aluminiowa konstrukcja o podstawie wykonanej ze stalowego bloku. Zamocowany system trzech mosiężnych kolców umożliwia doskonałą izolację od podłoża, dzięki czemu gramofon można postawić praktycznie na każdej powierzchni. Urządzenie posiada złocone gniazda minimalizujące rezystancję i pojemność połączeń, które zapewniają doskonałą jakość sygnału z wkładki.

Urządzenia kosztują od 5 do 20 tys. złotych.

Gramofon Audio-Fonica

Oceń artykuł
3,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Audio-Fonica

Polecamy Ci również

Zobacz także