Granitowe zlewozmywaki Deante

Granitowe zlewozmywaki Deante

Kolekcje ZORBA i POLKA to najnowsze modele zlewozmywaków granitowych, które trafiły do sprzedaży wraz z nadejściem wiosny. Wyróżniają się nie tylko eleganckim wykończeniem, ale również łatwością w utrzymaniu czystości, co z pewnością doceni każdy użytkownik kuchni.

Zlewozmywak ZORBA marki Deante

Flagowym reprezentantem kolekcji ZORBA jest model ZQZ G113. to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie zlewozmywaków na polskim rynku. Właściwości antyseptyczne gwarantują mu wykorzystane w procesie produkcji jony srebra. Nowoczesne wykończenie modelu ZQZ G113 to zasługa wykorzystanych w procesie produkcji drobniejszych cząstek granitu. Dzięki temu, jego powierzchnia jest jeszcze gładsza i delikatniejsza w dotyku.

Zlewozmywak ZORBA marki DeanteZatopione w masie granitowej frakcje aluminium nadają produktowi subtelny połysk, który współgra z silnie nasyconą, jednolitą barwą. Zlewozmywak koloru grafitowy metalik dostępny będzie w wersji 1-komorowej z ociekaczem o wymiarach 760x440x160 mm. Do oferty wprowadzono także klasycznie wykończone modele ZQZ 7113 (standardowy grafit) i ZQZ 2113 w wariancie piaskowym. Model Polka to z kolei 1-komorowy zlewozmywak granitowy z ociekaczem, odwołujący się do najlepszych tradycji minimalistycznego wzornictwa.

Zlewozmywak POLKA marki DeanteJego wyważony design charakteryzuje prostota i równowaga, które przypadną do gustu zwolennikom ponadczasowych rozwiązań. Doświadczenie wskazuje, że Polacy cenią funkcjonalność, a przede wszystkim - rozwiązania pozwalające zwiększyć przestrzeń do prac kuchennych. Odporna na skoki temperatur i dostosowana wymiarami do wielkości polskich kuchni, Polka może np. służyć za miejsce do odstawiania gorących garnków, kiedy brakuje nam miejsca na kuchence. Dostępna w dwóch odcieniach, z łatwością wpisze się w zawsze modne i popularne aranżacje: zgodnie z hasłem "POLKA w każdej POLSKIEJ kuchni".

"Nowoczesny, a zarazem uniwersalny design łączy się z pionierskimi rozwiązaniami technicznymi. Zlewozmywaki z serii ZORBA oraz POLKA z pewnością spotkają się z uznaniem klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają czystość i higienę podczas sprzątania i gotowania" - mówi Małgorzata Famulska, Product Mananager w firmie Deante.

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Deante Sp. J.

Polecamy Ci również

Zobacz także