Grunt to dobre podłoże!

Chcesz mieć idealnie pomalowany dom lub mieszkanie? Dobra farba to nie wszystko. Aby uzyskać na ścianie dobrą jakościowo i trwałą powłokę, należy ją wcześniej odpowiednio przygotować. Umożliwi to farba podkładowo-gruntująca SCALA Ultra Primer 08.

Farba podkładowo-gruntująca, SCALA Ultra Primer 08Gruntowanie nadaje ścianom właściwości silnego wiązania, które umożliwi stworzenie jednolitej i trwałej powłoki malarskiej. Grunt wzmacnia podłoże i przyczepność farby nawierzchniowej. Malowanie staję się szybsze i przyjemniejsze, a uzyskany efekt spełnia oczekiwania jakości i trwałości. Ponadto farba podkładowo-gruntująca SCALA Ultra Primer 08 wyrównuje chłonność podłoża oraz minimalizuje zużycie farby nawierzchniowej. Grunt gwarantuje jednolity kolor na całej ścianie.

Nie używając podkładu, ryzykujemy przematowieniem oraz innym odcieniem farby na łączeniach płyt gipsowo-kartonowych i w miejscach pod gładzią, gdzie ukryte są kable elektryczne. Nie musimy obawiać się, że użycie podkładu to dawka szkodliwych substancji w naszym domu. SCALA Ultra Primer 08 jest stworzona na bazie wody, dzięki czemu jest ekologiczna i przyjazna naszemu zdrowiu.

SCALA Ultra Primer 08 to doskonała jakość przy optymalnej cenie.

* cena: 11,30 zł netto/1L, * wydajność: 12 m2/ 1 L, * opakowania: 3 i 10 litrowe.

Farby SCALA dostępne są w salonach wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach SCALA.

www.farbyscala.pl

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Juicy Market

Polecamy Ci również

Zobacz także