Grzejniki do kompleksowej aranżacji Twojego mieszkania!...

0
Grzejniki do kompleksowej aranżacji Twojego mieszkania!...

Dzisiejsze domowe grzejniki powinny być naprawdę wyjątkowe. Oryginalne wzorniczo, eleganckie, przyciągające uwagę, a przede wszystkim wydobyte na światło dzienne urządzenia mogą doskonale komponować się z pięknym wystrojem wnętrz.

Grzejnik firmy Enix - model Trend

Tradycyjne kaloryfery ustępują obecnie miejsca ciekawym designersko, funkcjonalnym grzejnikom przygotowanym specjalnie dla salonu, holu, łazienki i kuchni. Poziome bądź pionowe, o geometrycznych lub zaokrąglonych krawędziach są ozdobą nawet najbardziej wymagającego aranżacyjnie pomieszczenia.

Do nowocześnie urządzonego salonu pasować będzie świetnie grzejnik Sorento firmy Enix. Jego podłużna forma zaprezentuje się doskonale obok oryginalnych minimalistycznych sprzętów. Umieszczony na nieco jaśniejszej ścianie grafitowy grzejnik o geometrycznym wykończeniu stanie się niezbędną, funkcjonalną i elegancką zarazem częścią salonu.

W linii nowoczesnej znajdziemy także grzejnik Santos o barwie grafitowej, który jest niewątpliwie optymalnym rozwiązaniem dla holu. Płaski, przylegający do powierzchni zawieszony na nieco jaśniejszej ścianie będzie jej najlepszą ozdobą. Nowoczesna łazienka ujmująca swoją prostotą i funkcjonalnością to doskonałe miejsce dla ozdobnego grzejnika Libra. Urządzenie posiada proporcjonalny, harmonijny kształt, występuje standardowo w kolorze graphite strukturalny. To znakomita symetria i oryginalna forma.

Grzejnik firmy Enix - model MemfisDo łazienek w minimalistycznym stylu, w których zastosowano dodatki o wyostrzonych kształtach idealny będzie także grzejnik Hiacynt o prostej, geometrycznej formie i idealnie dobranych proporcjach. Standardowo dostępny jest w kolorach biały półmat RAL 9016 i silver. W linii nowoczesnej znalazł się również grzejnik Boston, o mocno zaakcentowanej geometrycznej i surowej formie, który świetnie zaprezentuje się w pomieszczeniach o stylistyce industrialnej.

Wnętrze o wystroju klasycznym, w którym dominują stylowe meble i tradycyjne motywy wzornicze to najlepsze miejsce dla ekskluzywnego grzejnika Madera z linii harmonijnej. Urządzenie o srebrnej barwie, umieszczone poniżej okna, w miejscu od lat zarezerwowanym dla grzejników, posiada uwypuklony kształt i łagodnie zaokrąglone krawędzie. W tradycyjnie urządzonym holu oddzielającym salon od łazienki, możemy umieścić srebrny, o zaokrąglonych krawędziach grzejnik Memfis, który dzięki swemu wydłużonemu kształtowi będzie dobrze komponować się z pionowymi dodatkami, np. lustrem.

Grzejnik firmy Enix - model Royal RWnętrze łazienki powinno sprzyjać relaksowi, wyciszać emocje i nastrajać pozytywnie. W zaaranżowanym gustownie pomieszczeniu najlepiej zaprezentuje się zawieszony na ścianie elegancki grzejnik Elite w kolorze srebrny strukturalny. Urządzenie ma nietypową i zarazem funkcjonalną formę. Jego konstrukcja oparta jest na jednym, ozdobnym kolektorze. Do linii harmonijnej należy także grzejnik Quatro o niezwykle ciekawej, plastycznej linii i opływowej formie, który świetnie będzie wyglądał w pomieszczeniach wyposażonych w galanterię łazienkową o kształtach obłych i zaokrąglonych. Standardowo dostępny jest w kolorach biały półmat RAL i silver.

Grzejnik firmy Enix - model RamaDoskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń urządzonych w stylu tradycyjnym będzie pokojowy grzejnik Royal, w kolorze brązowym, należący do linii klasycznej o poziomym układzie, posiadający ażurową ozdobną czarną kratkę. To najlepsza propozycja dla wnętrz, w których dominują barwy: żółta, zielona oraz wszelkie odcienie brązu.

Ciekawy wzorniczo i funkcjonalny jest doskonałą alternatywą dla grzejników panelowych. Pięknie zaprezentuje się obok wiklinowych koszyków, suszonych kwiatów i innych ozdobnych dodatków nawiązujących do natury. Do tej linii należy także funkcjonalny grzejnik przedpokojowy Capri, zaopatrzony w cztery wieszaki punktowe i ażurową kratkę. Urządzenie może pełnić rolę wieszaka i suszarki.

Ciekawą propozycją firmy jest również grzejnik Rama o brązowej barwie, którego forma przypomina ramę obrazu. Najlepiej będzie wyglądał w łazienkach o fantazyjnym designie. Natomiast łazienka o dowolnym wystroju to świetne miejsce dla uniwersalnych grzejnika Focus o lekkiej konstrukcji z delikatnie wyprofilowanymi rurkami i białym kolorze RAL 9016.

Piękno ukryte w detalach to prawdziwy sekret ładnych, gustownie urządzonych mieszkań. To one przecież tworzą wspólnie z meblami niepowtarzalny klimat pomieszczenia. I często to właśnie one są przysłowiową aranżacyjną kropką nad "i" każdego wnętrza.

Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Enix

Polecamy Ci również

Zobacz także