Halloweenowe dekoracje w sklepach home&you! [GALERIA]

Halloweenowe dekoracje w sklepach home&you! [GALERIA]

Obchody Halloween stają się coraz bardziej popularne. Potraktujmy je jako doskonałą okazję do spędzenia miło czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół. Pomoże nam w tym home&you!

Wspólne drylowanie i przygotowanie lampionu z dyni, straszne przebrania oraz obdarowywanie dzieci łakociami to idealny sposób na przetrwanie rozpoczynających się właśnie zimnej, deszczowej pory roku. Przyda nam się kilka charakterystycznych gadżetów.

Czytaj także: Wnętrza inspirowane jesienią - propozycje home&you [GALERIA] Obok lampionów z dyni na drzwiach możemy powiesić wianek z jesiennym motywem (PUMPKIN). W kuchni pomoże nam fartuch i łapka PUMPKIN, a smaczne ciasteczka w kształcie mrocznych dyń lub duchów upieczemy w specjalnych foremkach. Dla uzyskania tajemniczej atmosfery przydadzą się świeczki w kształcie dyni oraz lampiony z motywem nietoperzy (HALLOWEEN LAMPION BAT & WITCH) i świecznik "Straszny Dom" (CASA). Dopełnieniem halloween'owych dekoracji będzie obrus oraz serwetki, na których możemy ustawić komplet "dyniowych" naczyń (PATISSON).

Czytaj także: Dom ubrany w jesień! Jesienne inspiracje home&you [GALERIA]

Więcej informacji na: www.home-you.com

Oceń artykuł
3,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także