Harmonia koloru, czyli ściana i reszta idealnie dobrane -...

Harmonia koloru, czyli ściana i reszta idealnie dobrane -...

Schody w kolorze lodowego błękitu albo meble w odcieniach bajkowego różu? Czemu nie! Emalia akrylowa Akrylux marki Dekoral zyskała właśnie 4 nowe, barwy idealnie pasujące do kolorów popularnej emulsji do ścian i sufitów Akrylit W marki Dekoral.

Kolory magiczny fiolet i słoneczny blaskTo jednak nie wszystko! Oprócz tworzenia modnych kompozycji produkt idealnie sprawdza się także w dekorowaniu pokoi dziecięcych - w nowym wydaniu spełnia bowiem europejskie normy bezpieczeństwa.

Dekoracyjne malowanie drewna to trend, który w ostatnim czasie zdecydowanie wraca do łask - efekt jest jeszcze ciekawszy, kiedy barwy emalii dobrze komponują się kolorami, którymi pokryto ściany. W przeprowadzeniu barwnych zmian z pewnością pomoże nam szybkoschnąca, wodorozcieńczalna emalia Akrylux marki Dekoral.

Czytaj także: Wiosenne trendy 2012: Gorące kolory wprost ze światowych wybiegów. Akrylit W Fashion Collection bogatszy o nowe kolory

Dekoral AkrylitPopularna farba akrylowa do drewna i metalu zyskała w tym roku cztery nowe kolory, wyróżniające się wyrazistością oraz bardzo radosnym nastrojem. Jednocześnie doskonale współgrają z paletą kolorów emulsji lateksowej do ścian i sufitów Akrylit W. Dzięki temu możemy jednocześnie grać barwą ścian i elementów dekoracyjnych, tworząc w ten sposób wyjątkowe kompozycje. Emalia Akrylux jest teraz dostępna łącznie w 19 gotowych kolorach.

"Słoneczny blask" to pierwsza z nowych propozycji Dekoral. Intensywny żółty doskonale sprawdzi się w jasnych kompozycjach, opartych np. na czerwieni lub pomarańczach. Z kolei "lodowy błękit" wprowadzi do wnętrza ożywczy chłód i doda mu energii. Idealnie współgra zarówno z bielą, jak i fioletami. Jeśli natomiast marzy nam się sielska atmosfera, wybierzmy "bajkowy róż". Możemy go połączyć z żółcią lub błękitem, by stworzyć radosną kompozycję w dziecięcym pokoju. Ale jeśli chcielibyśmy wprowadzić do pokoju atmosferę tajemnicy, pomyślmy o magicznym fiolecie. Ten wyrazisty odcień warto zestawić z odrobiną szarości lub błękitu, aby podkreślić charakter miejsca.

Czytaj także: Modne kolory 2012: pomarańcz w odcieniu Tangerine Tango [GALERIA]

Słoneczny blask w pokoju dzieckaTworzenie modnych kompozycji to jednak nie jedyna zaleta emalii - od tego roku spełnia ona także wymagania europejskiej normy PN-EN 71-3:1998 "Bezpieczeństwo Zabawek". Dzięki temu doskonale nadaje się do malowania elementów dekoracyjnych w pokojach dziecięcych, jak również i samych zabawek. Warto dodać, że tegorocznym zmianom towarzyszy także zmiana grafiki opakowań.

Piękno barwnych ścian, połączone z wyjątkowymi kolorami drewna oraz metalu to propozycja, dzięki której możemy swobodnie kreować barwy i charakter naszych wnętrz.

Dekoral - Akrylux

* rodzaj farby: szybkoschnąca wodorozcieńczalna emalia akrylowa * przeznaczenie: dekoracyjne malowanie drewna i metalu * wydajność: do 16 m2/L * pojemność: 0,2 L, 0,5 L * ilość warstw: 2 * ilość kolorów gotowych: 19 * cena: ok. 22 zł/ 0,5 L www.dekoral.pl

Oceń artykuł
3,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także