Harmonijna sypialnia

0
Harmonijna sypialnia

Harmonia to poczucie ładu i symetrii wszystkich otaczających nas elementów. Harmonijny styl we wnętrzach daje równowagę i uspokaja, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w sypialni. Marka Woodways należąca do grupy Paged Meble do swojej oferty wprowadza przepiękną kolekcję do sypialni Harmony.

Sypialnia Harmony została zaprojektowana przez Jacka Mikołajczaka z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykonana jest z drewna olchowego i forniru czereśniowego wybarwionego na kolor czereśnia klasyczna. Fronty szuflad są składane w intarsje, które nawiązują do mebli klasycznych. Eklektyczne drewniane nogi o wiolinowym kształcie uszlachetniają i nadają meblom smukłości. Wyrafinowanego smaku dodają designerskie włoskie uchwyty. Piękne łóżko oraz pufy wykończone zostały skórą dostępną w dwóch kolorach - Nebia - perłowoszarym odcieniu bieli oraz Antracyt - grafitowym.

"Duet naturalnego drewna i skóry nie bez powodu jest synonimem luksusu. Oba materiały są naturalne, trwałe, zdrowe i bezpieczne. Właściwie pielęgnowane zachowają swoje piękno i walory użytkowe przez długie lata. Dlatego w projekcie naszej sypialni Harmony zostały wykorzystane te dwa materiały" - powiedziała Julitta Maciejewska-Walczak, Dyrektor Marketingu Paged Meble.

Zarówno łóżko, jak i pozostałe meble mają zaoblone kształty, dzięki czemu w sypialni powstaje atmosfera sprzyjająca wyciszeniu i luksusowemu wypoczynkowi. Miękkie linie brył, a szczególnie obciągnięta skórą rama łóżka, są bezpieczne dla domowników.

Projektant Jacek Mikołajczak postanowił posłużyć się praktykowaną od dziesięcioleci metodą tworzenia mebli. Do wykonania szuflad w sypialni Harmony zastosowana została tradycyjna, wymagająca precyzji i kunsztu metoda ręcznego przycinania oraz składania kawałków forniru czereśniowego w tzw. intarsje. Dzięki temu fronty posiadają delikatne wzory zdobnicze, które pięknie odbijają światło i uwypuklają naturalną urodę drewna.

Cena detaliczna łóżka o szerokości materaca 160 cm to 5 300 zł.

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Paged Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także