HOCKI to tekturowe klocki konstrukcyjne do zabawy w domu i...

0
HOCKI to tekturowe klocki konstrukcyjne do zabawy w domu i...

Duży rozmiar elementów i łatwy sposób łączenia za pomocą uszek umożliwia konstruowanie budowli w wielkiej skali. 4 podstawowe moduły klocków pozwalają na budowanie niezliczonej ilości układów. Hocki pobudzają wyobraźnię, uczą współpracy, sprzyjają integracji.

HOCKI klocki Wykonane z ekologicznej szarej tektury zachęcają do kreacji: rysowania po nich, wycinania, indywidualizowania. Zapewnią dzieciom długie godziny dobrej zabawy.

Klocki dostępne są w 3 zestawach: - ZAMKI - cena: 109 zł - DOMKI - cena: 79 zł - KOSMOS - cena: 59 zł

- klocki wykonane są z ekologicznej szarej tektury - 4 moduły - duży kwadrat, trójkąt, prostokąt i mały kwadrat - pozwalają na konstruowanie wielu układów - przykładowe budowle, możliwe do skonstruowania za pomocą elementów zawartych w zestawie, pokazane zostały na opakowaniu - łatwy sposób łączenia za pomocą "uszek" - klocki pobudzają dziecięcą wyobraźnię (w tym wyobraźnię przestrzenną) - umożliwiają konstruowanie budowli w dużej skali - stanowią przedmiot zabawy lub jej tło - do zabawy w domu i plenerze - czysta powierzchnia klocków zachęca do kreacji: rysowania po niej, ozdabiania, indywidualizowania - duży gabaryt klocków uczy współpracy i sprzyja integracji - budowle mogą zawierać ruchome elementy (np. drzwi, okna na zawiasach, skrzydła zamku) - zestawy pakowane w ekologiczne pudło z tektury

Produkt 100% polski.

Projekt: odRzeczy Produkcja: odRzeczy

Do kupienia na www.sklep.odrzeczy.com.pl

Profil Facebookowy HOCKÓW: www.facebook.com/pages/klocki-HOCKI

O Grupie Projektowej odRzeczy:

Jesteśmy absolwentami Wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych W Krakowie. Od 2007 roku pracujemy razem jako Grupa Projektowa odRzeczy. Świadczymy usługi z zakresu wzornictwa przemysłowego. Czasem sami wcielamy w życie nasze projekty (np. HOCKI).

Jesteśmy młodzi i zaangażowani w to, co robimy. Nudzi nas świat przedmiotów banalnych i wtórnych. Stawiamy na odważny, innowacyjny design. Różni pod względem osobowości, upodobań i sposobu pracy, razem tworzymy twórczą mieszankę. Uzupełniając się nawzajem wspólnie docieramy do rozwiązań nowatorskich i oryginalnych.

Przekonani o tym, że różnorodność wyzwań projektowych jest motorem rozwoju, wspomaga kreatywność i stymuluje do pogłębiania wiedzy, chętnie podejmujemy tematy z wielu dziedzin. Wśród nich znalazły się do tej pory m.in. projekty: oświetlenia, mebli, zabawek i akcesoriów dla dzieci, elektroniki, sprzętu AGD, pojazdów...

Skąd nazwa?

OdRzeczy, ponieważ człowiek współczesny żyje w świecie kształtowanym przez przedmioty. Chcemy sprawić, by nasze relacje z nimi były pozytywne, by otaczały nas rzeczy przyjazne, inspirujące, estetyczne. OdRzeczy też dlatego, że czasem warto postawić na głowie to co dotychczasowe, by dotrzeć do istoty problemu, nowej idei.

OdRzeczy lecz do rzeczy! Same pomysły są niewiele warte, jeśli nie mogą znaleźć odzwierciedlenia w rzeczywistości. Sensem naszego działania jest ożywianie przedmiotów, tak by pojawiając się na rynku zmieniały otoczenie i przyzwyczajenia ludzi. Dbamy, by nasze projekty oprócz nowej formy i funkcjonalności, były dopracowane technologicznie i rynkowo dostosowane do możliwości producenta oraz potrzeb odbiorcy.

Nagrody i wyróżnienia: - 2009 r. - I nagroda w konkursie na ekspozytor na czekoladki na wagę organizowanym przez firmę WAWEL S.A. - 2009 r. - wyróżnienie projektu kieliszka na dżin w konkursie Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2009 (międzynarodowy konkurs dla projektantów szkła) - 2010r. - wyróżnienie klocków "Wesołe Miasteczko Stworów" w konkursie "Świat przyjazny dziecku" organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka - 2011r. - klocki "Wesołe Miasteczko Stworów" wyróżnione rekomendacją Instytutu Wzornictwa Przemysłowego podczas konkursu Dobry Wzór 2011 - 2011r. - wyróżnienie w kategorii mebel dziecięcy i młodzieżowy w konkursie "Meble Plus - Produkt 2012" dla mebli DoZo zaprojektowanych dla firmy Paged

Więcej o nas na www.odrzeczy.com.pl

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: odRzeczy.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także