Home&you w Silesia City Center

Home&you w Silesia City Center

Home&you zawitało właśnie do Katowic. Nowo otwarty salon w galerii Silesia City Center czeka na amatorów pięknych wnętrz.

Home&you w Silesia City Center w KatowicachWraz z wielką metamorfozą galerii Silesia City Center w Katowicach pojawiło się mnóstwo nowych marek - wśród nich nie zabrakło home&you, popularnej sieci salonów wnętrzarskich. W jej ofercie znajdziemy tekstylia domowe, artykuły dekoracyjne oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Całość wyróżnia modna i jednocześnie bardzo różnorodna stylistyka. Sklep home&you znajduje się na parterze centrum w Al. Siemianowickiej. Obecnie w salonie na klientów czeka m.in. piękna kolekcja "Jesień 2011", doskonała propozycja dla miłośników klasycznej elegancji we wnętrzach.

Nie zapominajmy też o specjalnej strefie "Happy home&you". W każdym tygodniu pojawiają się tu nowe produkty z rabatem -20%, gdyż home&you kieruje się prostą zasadą: modne wnętrze wcale nie być drogie! Warto więc skorzystać okazji i małym kosztem odmienić swój dom. Zapraszamy na stronę www.home-you.com

Oceń artykuł
3,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także