Interaktywna ekspozycja produktów Paged Meble w Złotych Tarasach

Interaktywna ekspozycja produktów Paged Meble w Złotych Tarasach

Firma Paged Meble została partnerem Custore, pierwszego wirtualnego koncept sklepu umiejscowionego w realnej przestrzeni, który rozpoczyna testową działalność 1 lutego na terenie warszawskiej galerii handlowej Złote Tarasy.

Pawilon, w którym wyeksponowano ofertę krzeseł Design Collection, jest połączeniem sklepu i galerii sztuki użytkowej. Interaktywny sposób prezentacji asortymentu na ekranach dotykowych, zachęca do kreatywności i daje klientom możliwość współtworzenia mebli.

Czytaj także: Czas na funkcjonalność - praktyczne stoliki kawowe marki Paged Meble

Przestrzeń ekspozycji została wydzielona na terenie galerii handlowej przy pomocy ażurowej konstrukcji wykonanej z drewna. Klienci odwiedzający pawilon mogą oglądać produkty z dowolnej perspektywy oraz personalizować je zgodnie ze swoimi upodobaniami - zmieniać rodzaj i kolor materiału obiciowego oraz wybarwienie drewna. Stworzony przez nich własny, niepowtarzalny mebel można kupić na miejscu lub w salonie Paged Meble zlokalizowanym przy ul. Powsińskiej 16 w Warszawie.

- Koncepcyjny pawilon w Złotych Tarasach to połączenie sprzedaży internetowej z realną obecnością marki w tradycyjnym centrum handlowym. Interaktywna ekspozycja współgra z nowoczesnymi produktami Design Collection, których różnorodna forma i kolorystyka inspirują użytkownika do tworzenia nowych kombinacji - powiedziała Julitta Maciejewska-Walczak, Dyrektor Marketingu Paged Meble.

Aplikacje przygotowane na potrzeby ekspozycji stanowią bibliotekę atrakcyjnych materiałów tekstowych, fotograficznych oraz wideo związanych z produktami. Zasoby pokazują sposób wytwarzania mebli, ich historię oraz idee, które stały za poszczególnymi projektami. Projekt został zrealizowany przez Circus Digitalis - pomysłodawcę koncept sklepu Custore (ang. "customize" - dostosowywać do potrzeb/wykonać na zamówienie i "store" - sklep).

Design Collection to niezwykła kolekcja krzeseł i foteli stworzona, by zaprezentować nowe spojrzenie na tradycyjną technologię gięcia i przetwarzania drewna. Kolekcja obejmuje zarówno nowoczesne wzory, jak i te nawiązujące do lat 50., 60. i 70. XX wieku. Twórcami mebli są zarówno doświadczeni projektanci, jak i przedstawiciele młodego pokolenia designerów.

Czytaj także: Kolekcja "Parole" marki Pinio zwyciężyła w konkursie "Meble Plus - Produkt Roku"

Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Paged Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także